Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego kobiety kłamią i oszukują jeśli chodzi o wygląd facetów? Czy tak trudno powiedzieć prawdę?
Dlaczego kobiety wprost nie napiszą, że są cechy fizyczne u mężczyzn, które od początku poprawiają atrakcyjność między innymi:
- wysoki wzrost
- bujna fryzura
- umięśnienie
- mocno zarysowana szczęka
- białe zęby

Powiedziałbym nawet, że w obecnych czasach są to cechy, które w ogóle determinują to czy znajdziesz się w kręgu zainteresowań kobiet. Bo szczerze mówiąc #!$%@? mnie to całe gadanie różowych na wykopie i nie tylko, że "charakter jest najważniejszy, liczy się twoja osobowość, to jakim człowiekiem jesteś".
Jestem zaradny, zrobiłem studia, znam dwa języki, na zarobki nie mogę narzekać tylko co z tego skoro nigdy nie byłem obiektem zainteresowania kobiet?
Może wynika to z tego, że mam 170 cm, nie jestem jakoś specjalnie umięśniony i mam zakola norwood 3? A nie, to na pewno nie przez to.
I typowe teksty kobiet w stylu:
"Na pewno jakiejś się spodobasz, nie jesteś w moim typie, ale myślę, że moje koleżanki by cię porwały"
"Wygląd nie jest najważniejszy, przekonasz się o tym"

I błagam nie piszcie nic o "pościgu za tzipą" czy inne bzdury, zwracam dobitnie tylko uwagę na to, że w obecnych czasach wygrana w totka jest bardziej prawdopodobna niż znalezienie się w centrum zainteresowania kobiet i próby stworzenia jakiejś relacji czy związku.
Wygląd to wszystko.

#tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw #blackpil

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6272bb7bfe79d83f443d80eb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: myślę, że znaczna większość mężczyzn chodzi do pracy po to, żeby założyć rodzinę i mieć dzieci. Co by się stało, jakby nagle ci mężczyźni uznali, że to nie praca, a wygląd może ich przybliżyć do tych celów? Przestaliby pracować.
  • Odpowiedz
knur:

Dlaczego kobiety kłamią i oszukują jeśli chodzi o wygląd facetów? Czy tak trudno powiedzieć prawdę?

Dlaczego kobiety wprost nie napiszą, że są cechy fizyczne u mężczyzn, które od początku poprawiają atrakcyjność między innymi:


No patrz: jakbyś za miliony chciał sprzedać towar warty 200 pln, mając na rynku pełno konkurencji to pierwsze co byś zrobił to blokował "testy", żeby się przyszły nabywca nie dowiedział o jakości towaru. Dlatego u kobiet tak silna jest narracja, że to nie wygląd się liczy, trzeba patrzeć na charakter itd. bo w ich interesie jest usunięcie kryterium wyglądu z oceny
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tutaj nie chodzi o Twój wzrost, zakola czy zarobki ale o twoja pewność siebie i energię! Jak nie jesteś samcem alfą, masz mało testosteronu to większość kobiet nie będzie tobą zainteresowana. Kto jest temu winny? Ewolucja!
  • Odpowiedz