Wpis z mikrobloga

Kolejne pytanie do was. Z Kim najczęściej ogladacie GP ?

Wyjaśnienia:
1. Sam/Sama - oczywiste
2.z Partnerem/partnerką czy partnerami jak macie kilku
3. Rodzina-Syn, córka Brat, siostra, mama, tata, ciocia, wujek , dziadek , babcia, rodzice chrzestni czy zastępczy itd
4. Znajomi - koledzy, przyjaciele, sąsiedzi, znajomi z pracy itd
5. Ze zwierzakiem np z kotem na kolanach czy psem obok, krolikiem, chomikiem, myszą, papugą itd zwierze to chodzi mi o ptaki i ssaki ew gady czy roberta krabice tylko zwierze musi byc kolo was, na kolanach obok nogi, na rekach, czy gdzie kolwiek w poblizu, a nie ze ma klatke obok telewizora i jest musicie je sami przeniesc na czas wyscigu lub samo musi przyjsc, moze spac obok.
6.w pubie - ze znajomymi, lub nie kazda kombinacja
7. Ogladacie wyscig na zywo z innymi ludzmi
8. Z MIRKAMI na tagu. Oczywiste ogladacie i komentujecie tutaj.
9. To zalezy/ Róznie- nie ma cie stałej rutyny, mieszacie wszystkie inne odpowiedzi, ogladacie w duzym grinie(przyjaciele ,rodzina, zwierzeta, dzieci, partner)
10. Nie ogladacie GP lub rzadko

#f1 #ankiety

Z kim najczęściej oglądacie GP ?

  • Sam 45.0% (99)
  • Z Partnerem 16.4% (36)
  • Z Rodziną(Syn,Brat,Ojciec,Wujek,Dziadek) 8.6% (19)
  • Ze znajomymi/sąsiadami 6.8% (15)
  • Ze zwierzakiem 1.4% (3)
  • Z ludzmi w pubie 0.5% (1)
  • Z kibicami na trybunie 0.5% (1)
  • Z Mirkami na tagu 13.2% (29)
  • To zależy/róznie 3.2% (7)
  • Nie ogladam GP 4.5% (10)

Oddanych głosów: 220

  • 15
  • Odpowiedz
@JuzefCynamon: Ja sam, ale nie płacze z tego powodu. Bo nikt w sumie poza mną się nie interesuję F1. W dodatku znajomych garstka to ludzie już z rodzinami. Nie mieliby czasu, a i ja jestem już chyba poprzez samotność lekko aspołeczny i wolę obejrzeć samemu żeby mnie nikt nie wkur... XD W ogóle to ja oglądam z wykopem F1. NAJLEPIEJ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz