Wpis z mikrobloga

Dość niespodziewany post, ale muszę o tym napisać. Od dzisiaj mój retro tag #nostalgiaf1 jest moim tagiem autorskim, więc pijcie ze mną Mirki. Przy okazji zrobiłem na szybko fajną i zabawną belkę, polecam zobaczyć o co chodzi. A że zawsze jak coś wrzucam na tag, to nie przychodzę z pustymi rękami. Tym razem będzie to Australia 2001. Od samego wyścigu, który rozpoczął nowy sezon F1 i przy okazji XXI wiek w królowej motorsportu, jest ciekawe kto zadebiutował w nim. A byli to m.in Montoya, Alonso i Raikkonen, z czego tylko ten pierwszy zdobył na start punkty. Absolutnie to coś epickiego - to mi pierwsze przychodzi na myśl, szczególnie patrząc na siedzący rząd. Rzadko też z taką łatwością przychodzi mi rozpoznać kto jest na gridzie - to były dopiero czasy i nazwiska. Rozpisałem się trochę, a chciałem się tylko pochwalić. Ciao!
#f1
Pobierz Rzeszowiak2 - Dość niespodziewany post, ale muszę o tym napisać. Od dzisiaj mój retro...
źródło: comment_1651682875ntfgt2GEp2kV7PeBrYs1oT.jpg
  • 11
A byli to m.in Montoya, Alonso i Raikkonen, z czego tylko ten pierwszy zdobył na start punkty.


@Rzeszowiak2: Kimi w Australii pierwotnie zajął 7 miejsce ale później z powodu kary Oliviera Panisa ostatecznie zajął 6 pozycję, czyli ostatnią wtedy pozycję premiowaną punktami i zdobył swój pierwszy punkt w F1 w debiucie :)