Wpis z mikrobloga

Znak ktoś ten nowy sklep z sprzętem agd - agd-green.pl z siedzibą w Katowicach? agd-green.pl
Ma dobre ceny na niektóre produkty, ale na pierwszy rzut oka wygląda na scam. Brak odbioru osobistego, opinie tylko na opineo, uboga strona internetowa. Dzwoniłem, i rozmowa nie rozwiała moich wątpliwości.

Siedzibę ma niby w Katowiach przy ul. Warszawskiej 40/2A. Może ktoś z Katowic wie, że tam się coś takiego legitnie mieści?

#zakupy #agd #pytanie #katowice
  • 7
@Drmscape2: Jak nie mają kosztów typu magazyn, sprzedawcy a dobrze zautomatyzowany proces wysyłki między hurtownią a klientem końcowym to ma szansę działać. Pewnie psuje to rynek, ale tak teraz działają automaty.
@nudziarz123: Zawsze ktoś będzie chciał zejść z marży jeszcze jedno oczko. Czasami masz bonusy za obrót i lepiej sprzedać w ogóle po kosztach i dostać jakiś bonus kwartalny. Nikt potem nie zarabia praktycznie, ale jest to standard w handlu. Duże sieci odbijają sobie to na kredytach, ubezpieczeniach itp.
@MrPr0h ... Nie wiem po co mi to mówisz... Na tym co wstawiłem ewidentnie widać że nikt rozsądny by raczej w tej firmie nie kupił skoro w pierwszych wynikach Google ma dwie czy trzy firmy bardzo znane a różnica w cenie żadna bądź minimalna...