Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@zilla-kamil: myślę, że bramki są lepszą opcją. Po pierwsze podsumowują cały sezon danego zespołu, czy grali na miarę mistrza strzelając wiele bramek i mało tracąc? Czy może strzelali bramkę i robili autobus? Myślę, że w kontekście walki o mistrza ligi jest to o wiele ważniejszy aspekt niż 2 mecze bezpośrednie. Po drugie nie mówiąc już o sprawiedliwości premiowałoby to zespoły grające ciekawą piłkę, więc coś pożądanego dla kibiców.
@Merdarion_PL: W teorii prawda, w praktyce problem z bramkami jest taki, że dużo prościej o manipulacje i większa pokusa o zakulisowe rozstrzygnięcia.

I premiuje to drużyny, które wylosowały łatwy terminarz w ostatnich kolejkach sezonu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rooger: z drugiej strony bezpośrednie spotkania to przesada w drugą stronę. Tutaj też terminarz może akurat tak się potoczyć, że jedna drużyna będzie bardziej wypoczęta. Myślę, że z tej dwójki to balansując plusy i minusy lepsze będą mimo wszystko bramki. Też jest to bardziej intuicyjne dla kibica gdyż by wiedzieć kto będzie wyżej wystarczy spojrzeć na informacje zawartą w tabeli, a ja ogólnie cenie prostotę zasad.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Diasendi: jprdl chłop chce porozmawiać po ludzku to przyjdzie bordo i będzie jego pogląd od debilizmu wyzywać bez większych argumentów bo mu się sytuacja maluje podobna w lidze... Lecisz na czarno jak rozmowę od razu z mordą zaczynasz i elo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Diasendi: nie lubię po prostu osób które wchodząc w spokojną dyskusje są z góry nastawione negatywnie wobec osób o odmiennym zdaniu tak ja w twoim przypadku, zamiast normalnie pogadać i wymienić się racjami nawet jak się z osobą o tym przeciwnym zdaniu nie zgadzasz, zwłaszcza tak w temacie mało znaczącym jak piłka. Dałeś plusa komentarzowi kolegi roogera, on potrafił wypowiedzieć się w przyjaznej atmosferze nie zaczynając od nazwania poglądów drugiej strony