Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: Sam zaczynałem w 2014 za 1700 teraz mam 3500zł po awansach itd. Jak ktoś ma 8000zł i zbudowany dom to kurde życie jak w Madrycie chyba xD
Chcesz coś kupić? kupujesz.
Zepsuje się auto ? nie naprawiasz samemu tylko oddajesz do mechanika nie pytajac uprzednio ile wyjdzie za czesci bo moze sie bardziej oplaca kupic czesc na szrocie albo olac ta zepsuta rzecz.
Zmywarka? nowa ze sklepu.
Idziesz do knajpy
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: zarabiam troche wiecej niz te mitycze wykopowe 15k i jedyne co warto wspomniec to ze pieniadze daja spokoj ducha. Bez pieniedzy ciagle wiertlo w glowie i brak mozliwosci.

Najwyżej tu wrócę to przecież tylko 1500zł za wyjazd.


@Niebadzlosiem: ogolnie bogaci sa bogaci bo nie wydaja na glupoty, ale tak, nieraz tak bywa, wydanie 1500zl na cos nie powoduje krwawienia wewnetrznego, ani nawet bolu. A pracujac na typowym etacie to
  • Odpowiedz
Sam zaczynałem w 2014 za 1700


@Niebadzlosiem: moja pierwsza praca etatowa byla w 2012 roku za 1750zl, wiec poczatkow nie mielismy mocno rozbieznych. Moze jeszcze wszystko przed Toba, ale zeby zarobic hajs to trzeba byc obrotnym, u nas w kraju nie ma tak ze ktos przyjdzie, pokaze Ci co masz robic i dobrze zaplaci
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brakloginuf: To co piszesz to prawda. Dopiero jak dorosłem i zacząłem zarabiać poważną kasę to poczułem spokój ducha. Tydzień temu ukradli mi drona, cały dzień chodziłem wkurzony i następnego dnia kupiłem sobie części do jeszcze lepszego xD Teraz jestem w podróży z kobietą po świecie, a za miesiąc urządzam nowy dom i jeśli czymś się przejmuje to nie są to pieniądze.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Temat trochę poplątany :P 31 na karku, technik informatyk po oblanych studiach inf - przez programowanie. Radzę sobie z hardware, jakieś prostsze zagadnienia sieciowe, odzysk danych, dawniej naprawa telefonów, lutowanie czasem się przydało, ogarnięty ze mnie gość i szybko łapię temat.
Po rzuceniu studiów słałem wszędzie cv do róznych it i nie tylko.
Odzew był tylko na sprzątaniu w Katowicach... no to wziąłem tą wspaniałą pracę za 1800 na miesiąc,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Niebadzlosiem: ja nigdy nie byłem dobry w programowanie, ale ogarnialem hardware, konfigurację systemu i jego usług, więc zostałem sysopem. Studiów stricte w kierunku "informatyka" nie ukończyłem. Gdybyś myślał o powrocie do sektora IT to polecam kierunek sysops/devops
  • Odpowiedz