Wpis z mikrobloga

Kuźwa dzieci. NIKT TU NIE MA ŻADNYCH ARKUSZY ANI PRZECIEKÓW a zabawa w mikroblog+ i tagi durszlaki2022 matura na łykop.pl służą przegrywom do robienia pranków i zabawy Waszym kosztem, któryś rok z rzędu.

Idźcie spać bo będąc niewyspanym gorzej się zdaje najważniejsze sprawdziany. Powodzenia.


Aha, matura będzie prosta, nie zdadzą tylko głupki i niewyspani. Wszak mają ją zdać także Ukraińcy, będzie także prosta dlatego że jesteście poszkodowanym zdalnymi lekcjami pokoleniem.

#matura #matura2022 #durszlaki2022
  • 59
  • Odpowiedz
@kadewu: Możliwe, że masz rację. Przez te kilkanaście lat sporo się zmieniło.
Mając przed oczami widok młodzieży z tamtych czasów, gdy nikt nie wpatrywał się cały czas w telefon, gdy nie było tiktoków, instagramów i fejsa, gdy nikt nie robił challenge z pożeraniem kostek do zmywarki i kiedy nic nie było viralowe ma się trochę inną perspektywę.

Ale gdyby to wszystko było już wtedy, to może wówczas również jakiś odsetek
  • Odpowiedz
Za chwilę, za momencik oni tu wrócą i zrobią tym idiotycznym boomerom rocznik 93' XD beka XDDD - z dupy jesień średniowiecza (ʘʘ)


@arinkao: No no, tak było, a jak finlandia nie zrezygnuje z wstąpienia do nato to rosja bardzo się zdenerwuje, a jej odpowiedź będzie proporcjonalna xD
  • Odpowiedz
@arinkao:

sami oddaliby palca za cofniecie się w czasie do tego okresu

Co? Nigdy w życiu. Oddałabym całą rękę żeby od razu urodzić się dorosła XD Dorosłość jest zajebista, kończę pracę i mam spokój, kończyłam lekcje, na których głównie niczego nie uczyli a prawdziwa nauka była w domu. Marnowanie czasu wśród ludzi, których w większości nie lubiłam. Teraz zarabiam, wydaję i oszczędzam ile chcę, wtedy trzeba było prosić rodziców, albo
  • Odpowiedz
@arinkao: I jeszcze jeden z kijem w dupie, któremu przeszkadza dobra zabawa więc próbuje ją popsuć. Co najmniej paru musi być co roku.
Dobrze, że mało kto zwraca na to uwagę.
  • Odpowiedz
Co? Nigdy w życiu. Oddałabym całą rękę żeby od razu urodzić się dorosła


@Sandrinia: Każdy indywidualnie na to patrzy, każdy też miał innych rodziców. Moje koleżanki które były pod kloszem i miały podkręcone śruby, po maturze wyjechały najdalej jak się da, z Zakopanego do Gdańska, z Gdańska w #!$%@? łącznie z Nową Zelandią. Żeby rodzice nie mieli kontroli.
Ja kombinowałam jak cwaniara i znalazłam jeszcze czas na pracę w liceum
  • Odpowiedz
Lol, jak można z nostalgią wspominać czasy przed dorosłością, nigdy tego nie zrozumiem.


@Sandrinia: No wiesz... Nie wszyscy mają dużo szczęścia. Na przykład są bezrobotni, albo właśnie są zwalniani, albo męczą się w gównopracy za minimalną, albo mają długi, albo mają horom curke i to nie na grypę, tylko na raka, itd. I czasami wracają myślami do tamtych chwil ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dobra zabawa to oszukiwanie maturzystów, że ma się ,,legitne" arkusze?

@Glimpse0fTheFuture: Dokładnie. Tylko to "maturzystów" bym doprecyzował, bo to istotne - oszukiwanie wyjątkowych idiotów, którzy na dodatek sami próbują oszukiwać.
  • Odpowiedz
@Yaroslav_The_Great: na wszystko poza chorobą dziecka ma się wpływ ¯\_(ツ)_/¯ ja niedawno miałam wycinany nowotwór jajnika i nie płakałam z tego powodu że takie gówno mi się wyhodowało tylko cisnęłam w szpitalu o jak najszybsze przyjęcie.
  • Odpowiedz