Wpis z mikrobloga

Demon Soulsy ukończone, czyli aktualnie ograłem 2 tytuły From Software, Demony i Dark Souls 1, nie wiem jak wam, ale ogólnie chyba lepiej się bawiłem przy Demonach niż przy Dark Soulsach, ale może to przez to, że świat był mniej skomplikowany i mieliśmy fajny hub do tego. O Bluepoint nie ma co pisać, nie ma chyba studia, które lepiej odświeża tytuły. Grę oczywiście cała przeszedłem z halabarda, tak jak DS1, mechanika kwiatków fajna, ale chyba troche broken względem estusów. Ogólnie bardzo przyjemny tytuł, zeszło mi koło 24h a trochę też farmiłem kwiatków jak i dusz. Teraz tylko co zagrać następne, BB, DS2 czy może Sekiro? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps5 #demonsouls #darksouls
  • 8
@Theos: wszystko mam i tak kupione, wiec DS2 i tak trzeba bedzie sprawdzic ( ͡° ͜ʖ ͡°) @K4JT3K: Elden bedzie grany, ale narazie czekam na jakies promki, bo mam w co grac i moze ustabilizuja 60fps na PS5 :D
@camos: sprawdzaj wszystko od from jak to chwycilo, sekiro wymaga troche innego myslenia o walce przez co ma swoj wlasny urok, trzeba sie przestawic. wymeczylo mnie cholerenie pod katem rozwalenia bossow. jesli chodzi o reszte to dla mnie bb to topka, dalej elden i reszta soulsow. ds2 calkiem mi sie podobalo mimo ze obiektywnie to nie jest wybitna czesc to i tak gralo mi sie swietnie, a w story bylem wkrecony
@camos to zagraj w dark souls 3. Grałem w jedynkę, przeszedłem, ale mocno była skomplikowana. Ulepszanie każdej części wyposażenia, różni Kowale. Było to bardziej denerwujące niż ciekawe. Też lubiłem grać bronią dłuższą. W trójce mechanika jest łatwiejsza, grafika ładniejsza. I jest sporo nawiązań do jedynki. Demony były fajne, ale wg mnie do ds3 im daleko.
@camos: w sumie to po kolei przechodź wszystko jak wychodziło, tak wszyscy tutaj narzekają na dark souls 2, a pamietam jak ta część wyszła to mi się mega podobała i mam zarąbiste z nią wspomnienia. Prawda jest taka, że każda ich z gier jest trochę inna. Sekiro dla mnie najsłabsze, niby system walki jest najszybszy i rzeczywiście ma w sobie to coś, co można pokochać, jednak sam klimat jest po prostu