Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej mnie #!$%@? to jak Saul i Kim kopią dołki pod Howardem. Ja wiem, że nie wszyscy go lubią, ale ja go lubię. Jest arogancki, oraz narcyzem i to chyba tyle z jego "grzechów", bo realnie to sam z siebie kilka razy źle Kim potraktował, ale znów - on był tym złym od zarzadzania zasobami ludzkimi. Choć tu nie ma co rozwijać, bo te głąby same nie wiedzą czego chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Reszta? Przecież to Chuck się nim wysługiwał i ta straszna kosa co na początku serii między nim i Jimmym była, to przecież się okazało, że przez Chucka, bo Howard chciał Jimmy'ego w firmie zatrudnić.
Do tego już go pokarali srogo, bo jak wiemy o samobójstwie Chucka przweważyła akcja z ubezpieczeniem, a tę zainicjował Jimmy, a Howard ciągle, od samobójstwa, przeżywa śmierć Chucka i siebie za nią wini. Mam wrażenie, że bardziej niż jego własny brat...
No ale zobaczymy.
#bettercallsaul #seriale
  • 6
Co do Jimmego i Kim to zbyt często zmieniali zdanie w sprawie swoich karier, więc ciężko się przywiązać do któregoś z ich planów.


@lubiczklan: tak, o to mi chodziło, bo już oboje byli w sytuacji, ze niby dostali to co chcieli, żeby tylko potem zmienić zdanie itd.

Trzeba jeszcze mieć na uwadze, że sprawa odszkodowania od Sandpiper nie jest jeszcze rozwiazana i w BB nie było widać, że Saul miał te
@FrasierCrane:

założy tę swoją "pro bono" praktykę


Po czym wróci do HHM i jej kariera zatoczy koło XD

BB nie było widać, że Saul miał te pieniadze


No właśnie, ale pierwsza scena 6 sezonu świadczy zupełnie o czymś innym (założyłam, że ten dom, z którego wynoszono rzeczy należał do Saula, ale kto wie, może wyjdzie jakiś plot twist z tego).
Po czym wróci do HHM i jej kariera zatoczy koło XD


@lubiczklan: Mike przyznał, że szanuje ją bardziej niż Jima. Myślę, że i Lalo i Gus również mogą powielać to zdanie. Może Kim zostanie "prawniczką Gusa" i będzie pro bono pod jego patronatem pracować w Madrigalu XD
Mike przyznał, że szanuje ją bardziej niż Jima


@Gaya_Deguchi: musiałbym scenę jeszcze sobie odświeżyć, ale nie wydawało mi się, zeby mówił o szacunku, tylko, że jest "sterner", co można tłumaczyć jak twardsza, silniejsza, bardziej zdeterminowana itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)