Wpis z mikrobloga

  • 0
@clas: chłopie ty tego będziesz miał tyle,że nie będziesz wiedział co z tym zrobić( ͡° ͜ʖ ͡°)


@myrdol: Mam plan ładować w słoiki. I marynowane i sosy. Czas pokaże.
  • 1
@neoklasyk:

@clas: Czy mozesz cos więcej napisac o tej uprawie? jaka ziemia, cos specjalnego? jakie miejsce, całkowita ciemnica? jak wygladaja nasionka i jak je sadzić ile czasu aby wyglądałtak jak teraz na zdjęciu?


@neoklasyk: kupiłem gotowa grzybnie na aukcji Allegro. 33 zł z przesyłka do paczkomatu.
„Uprawa” banalnie prosta. Rozpakować, rozsypać. Dbać aby było wilgotne. Zacząłem 13.04. Minimalna ilość uwagi. Cała instrukcja w załączniku.
Mam taka „garderobę” w której
clas - @neoklasyk: 
 @clas: Czy mozesz cos więcej napisac o tej uprawie? jaka ziemia,...

źródło: comment_1651580083ZuFmjO6E8od9ZKbaJmElQy.jpg

Pobierz
  • 0
@clas: Jak grzybnia to chyba ta uprawa nie jest jednorazowa? to znaczy po zbiorach będą dalej rosły, tak?


@neoklasyk: Nie mam pojęcia. Jak będę bliżej końca to napisze do producenta bo z instrukcji niewiele wynika. Nawet jeśli jest jednorazowa to i tak się opłaca :)
  • 0
@clas: A to moje pomidorki, tydzień od zasiewu, wrzuciłem po kilka nasionek bo myślałem, że może jedno wyrośnie.


@neoklasyk: Ja bym chciał kolendrę. Ale nie umiem w zioła. Pomidorki może w przyszłym roku spróbuje.
  • 1
@neoklasyk: będą dalej rosły,kumpel już chyba trzecie zbiory z tego robił,ale chłop nie podumal i ma ich pięć( ͡° ͜ʖ ͡°)


@myrdol: Instrukcje mówi o tym ze będzie kilka zbiorów przez kilka miesięcy ale to chyba nie jest „wieczne” :)