Wpis z mikrobloga

Oczywiście, że tak jest. Dość popatrzeć jakie filmiki mają najwięcej wyswietlen u nich na kanale.


@robertx Czyli jak kogoś nie interesuje sport i odpala te rozrywkowe części, jest debilem?

Tylko coś mnie się nie wydaje, że to ta grupa kupowała szklanki. Obstawiam tych co oglądają wszystko i wykopków.
  • Odpowiedz
także dużo firm się tłumaczy


@Zed_Mistrz_Cieni: I daje tym samym wodę na młyn dla wszelkiej maści pieniaczy którym nigdy nie dochodzi. Z tego co widzę to KS od początku stara się plasować wśród poważniejszych firm które po prostu tak się nie zachowują.
Jaką dodatkową wiarygodność, sympatię czy poczucie zaufania zyskają brnąć w to wszystko i opisując krok po kroku co poszło nie tak? Może u jakiejś malutkiej części swoich widzów
  • Odpowiedz
Czyli jak kogoś nie interesuje sport i odpala te rozrywkowe części, jest debilem?


@cmhqwidget: Często tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dość popatrzeć ile wyświetleń mają takie programy z Najmanem czy Jasiem Kapelą, tłuszcza rządna krwi i "zaorania".
  • Odpowiedz
@robertx: jaką wode na młyn? XD jakich pieniaczy? Tłumacze ci że te ich przeprosiny to porażka ty uważasz inaczej, okej, ale nie dziw się że tutaj na wykopie wszyscy się śmieją z tego filmiku Stanowskiego bo nic nie wyjaśnił. Pod ich filmem 40% łapek jest w dół. Komentarze mają usuwane więc się nimi nie sugeruj. Ludzi którzy uważają te tłumaczenia za śmiech na sali jest więcej niż myślisz.
  • Odpowiedz
@robertx: Wgl nie rozumiem o co chodzi, wystarczająco mocno sami se strzelili w kolano, do tego sytuacja wyjaśniona, przeproszone. Jedyne co mi się nie podobało to Fikołki Stanowskiego z pokazywaniem talerzy z homeandyou czy innych sklepów, jakoby można by to porównywać.
  • Odpowiedz
@Zed_Mistrz_Cieni: Komentarze to odkąd pamiętam moderują, zarówno na yt jak i na FB ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I ja serio nie potrafię zrozumieć na jakiej podstawie ludzie sobie roszczą prawo do tego, żeby znać szczegóły, czemu oczekują, że ks będzie się przed nimi tłumaczył. Popatrz jak się zachowują inne przedsiębiorstwa robiące wielomilionowe obroty jak jest jakaś wpadka. Nikt nie zdradza szczegółów, nikt nie wyjaśnia, nie tłumaczy
  • Odpowiedz
@xevske: Jestem w stanie uwierzyć, że te naklejki serio zrobili rzutem na taśmę właśnie po to, żeby się odklejały xD Faktycznie słabo to wyszło
  • Odpowiedz
@robertx: chcemy wiedzieć co kieruje ludźmi którzy robią na nas interes. nie porównuj ich do wielomilionowych przedsiebiorstw XD, oni są kanałem na youtube. ich relacja z klientem jest dużo bliższa niż apple'a albo google'a.
spojrz na inne kanały na yt, też przepraszają za scam czy jakieś dramy, oczywiście te przeprosiny są gówniane jak stanowskiego, i oczywiście dalej cieszą się popularnością, ale pośmiać się z ich bufoniastwa i bezczelności chyba możemy
  • Odpowiedz
chcemy wiedzieć co kieruje ludźmi którzy robią na nas interes.


@Zed_Mistrz_Cieni: Chęć zawinienia pieniędzy, jak w każdym biznesie xD Tylko my chcemy być oszukiwani, że tak na prawdę nie chodzi o pieniądze, oni tacy nie są! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz