Wpis z mikrobloga

czego jeszcze od nich oczekujecie


@robertx: biczowania zmęczonego Smoka kopytem Borka na grillu u Stana z pytaniami z czatu czytanymi przez Pola

Tagowe bingo zrobione, pozdro
  • Odpowiedz
by wyjaśnili czemu tak się stało


@Zed_Mistrz_Cieni: Mówił, że nałożyło się wiele czynników, niedogadanie szczegółów, brak kontroli jakości itd

i jakie były ich intencje od początku


@Zed_Mistrz_Cieni: Też było. Zwiększyć świadomość marki + (tego już nie było) zarobić pieniądze
  • Odpowiedz
@Zed_Mistrz_Cieni:
Dnia tego i tamtego wysłałem maila o treści takiej i takiej do Jana Kowalskiego odpowiedzialnego za xyz, w tym mailu nie dopisałem tego, że 123 a Jan Kowalski nie domyślił się, że abc

Czegoś takiego oczekujesz? Co to zmieni w finalnym odbiorze?
  • Odpowiedz
@Zed_Mistrz_Cieni: Dodatkowo chyba jeszcze się nie spotkałem, żeby jakakolwiek firma jak da z czymś dupy tłumaczyła się jakoś mega szczegółowo podając odbiorcom wszystko na tacy, kto kiedy gdzie i z czym się nie dogadał albo nie wywiązał. Bo to nic nie zmienia. To zostaje wewnątrz firmy do wyciągnięcia wniosków na przyszłość, a odpowiedzialność bierze na klatę cała firma i tyle, bez zagłębiania się w szczegóły
  • Odpowiedz
@robertx: a jakie mogą wystąpić nieporozumienia w sprzedaży szklanek?
nikt im nie każe pokazywać screeny maili, ale to że Stano ci powie, że wszystko poszło źle nic nie mówi i nie tłumaczy. Co poszło źle, jaki miał być docelowy stan sprzedaży tych szklanek?
  • Odpowiedz
@robertx: Oczekiwałem szczerości. Nikt nie nakleja naklejek służących do oderwania tak równo i na samym środku na każdej szklance. Prawda jest taka, że te naklejki miały "uratować" brak graweru lub, o zgrozo, od samego początku zastępować grawer, bo taniej i ciemny lud to kupi. Tego Krzysio nie przyznał, tylko robi fikołki, bo uważa ludzi za debili. Po części ma rację.
  • Odpowiedz
a jakie mogą wystąpić nieporozumienia w sprzedaży szklanek?


@Zed_Mistrz_Cieni: Bardzo duże. Spróbuj ogarnąć coś takiego od samego zamówienia szklanek, przez logistykę i sprzedaż to się przekonasz. Na każdym etapie jest bardzo łatwo o wpadkę i czasami takie rzeczy się zwyczajnie zdarzają
@alan-starski: Jaki miał być stan docelowy tych szklanek? Wątpię, żeby taki jak wyszedł finalnie. Z tego co się orientuję to KS wypuszczając swoje gadżety - np ubrania - od
  • Odpowiedz
bo uważa ludzi za debili. Po części ma rację.


@alan-starski: Oczywiście, że tak jest. Dość popatrzeć jakie filmiki mają najwięcej wyswietlen u nich na kanale. Jak jeden program typowo rozrywkowy sprzedaje się kilkanaście do kilkudziesięciu razy lepiej niż programy typowo sportowe to ja tam ich rozumiem, że idą w tym kierunku. Biznes jest biznes
  • Odpowiedz
Co poszło źle, jaki miał być docelowy stan sprzedaży tych szklanek?


@Zed_Mistrz_Cieni: Ale jak wyżej, co Ci daje taka wiedza i która inna firma podaje takie szczegóły? Żadna. Poszło #!$%@? to się przeprasza i na przyszłość wyciąga wnioski. Tłumaczenie jakie były plany i jak to cudownie by było gdyby się nie zesrało jest nieprofesjonalne
  • Odpowiedz
@robertx: to jak obronisz to, że Stanoski jak chce się do czegoś #!$%@?ć to nagrywa film w 5 minut, a w tej sytuacji nagrał kilka dni po aferze, AKURAT PRZEZ PRZYPADEK NA KONIEC MAJÓWKI, kiedy sam przyznał w swoim filmie, że szklanki miały być do kupienia na majówkę? xD
  • Odpowiedz
@robertx: > Ale jak wyżej, co Ci daje taka wiedza i która inna firma podaje takie szczegóły?
daje mi zrozumienie ich intencji
która inna firma robi masowo opiniotwórcze materiały na youtube i robi jednocześnie przepłacane szklanki?
  • Odpowiedz
@Pancerwafel: A po co mam bronić? xD Była umowa, pewnie z biedronką, z której musieli się wywiązać i tyle. Nie rozumiem czemu ludzie sobie roszczą jakieś dziwne prawa do rozliczania KS na innych zasadach niż inne duże firmy
  • Odpowiedz
I co dokładnie z ich punktu widzenia miałoby im dać to, że Ty zrozumiesz ich intencje xD

@robertx: wiarygodność, poczucie zaufania, sympatie? ich robotą jest to że ludzie ich lubią i chcą oglądać?

Dużo kanałów ma swoje gadżety które sprzedają.

i te kanały muszą tłumaczyć się ze swoich współpracy jeśli są lipnej jakości bądź kradzione, setki przykładów na polskim youtubie, także dużo firm się tłumaczy
  • Odpowiedz