Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 69
203 727 + 70 = 203 797

Najdluzszy dystans w zyciu, a to dopiero 6 dzień posiadania nowego roweru xD Mysle ze moglbym strzelic wiecej ale #!$%@? google maps jak i strava pokazuja ze jest sciezka a jej nie ma i dobre 30min albo i wiecej w sumie spedzilem na objazdach(jeden prowadzil przez zarosniete pole to musialem isc z buta xd) Nie planowałem nawet takiego dystansu, samo niechcacy wyszlo i zeby nie wizyta na stacji i 2 snickersy to bym nie dojechał xD

#rowerowyrownik #rower #wykoptribanclub

Skrypt | Statystyki
Pobierz iMarek22 - 203 727 + 70 = 203 797

Najdluzszy dystans w zyciu, a to dopiero 6 dzień p...
źródło: comment_1651519662mGhQeFzA4egU21QAmP638G.jpg
  • 23
@Dr_Pociskator: Ja używam Locusa do nawigacji, w sumie nie wiem czy w mapy.cz można już ładować gpx'y jakiś czas temu można było tylko eksportować a importować już nie..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jr96: Jeżdżę takim 3 sezon i świetnie się sprawuję. Choć chyba teraz tną koszty na częściach a i tak jest droższy bo ja dalem 999
@k3lt: Wozisz telefon na kierownicy? Jeszcze jak miałem starszego LG G6 to woziłem i w ten sposób korzystałem z nawigacji podczas jady - też aplikacja locus (ma fajną opcję wybudzania ekranu przez machnięcie ręką przed telefonem). Teraz mam nowszy telefon i szkoda mi go wrzucać na kierownicę i narażać na drgania, a na dedykowane urządzenie do nawigacji też szkoda gotówki, bo aż tak dużo nie jeżdżę :)