Wpis z mikrobloga

Czym Wy się stresujecie? Nawet jeżeli BTC spadnie ekstremalnie mocno, to skumajcie - dzieciaki, które teraz się rodzą, nie będą znały świata bez BTC, NFT i blockchaina jako takiego. Te dzieciaki, to przyszli dorośli - wieloryby i szefowie firm czy instytucji. Obecne spadki/ wzrosty, w skali tego co sie odjaniepawli w ciągu najbliższych 5-10 lat, nie mają żadnego znaczenia. Wzrost wartości wszystkiego co oparte na blockchaine, będzie irracjonalny. Absolutnie jedyne, co musicie zrobić aby zarobić, to nie zesrać się w bessie i regularnie, z głową, ładować hajs na dołkach (czyli np. teraz) w projekty, w które wierzycie.

HODL.

#kryptowaluty #bitcoin
  • 10
@ahura_mazda: sorki, poczekam az wszystko przetestujecie na własnej krwi i pocie i zostaną na świecie 2 uznane kryptowaluty a nie 2000 bylejakich. Bedzie drogo? nie ma sprawy. Dla mnie waluta ma być stabilnym nośnikiem wykonanej pracy, dla ciebie jest narzędziem spekulacji. Gdy te 2 kryptowaluty ustabilizują wzajemny kurs i pracodawcy zaczną w nich płacić to można myśleć o zamianie. Dopiero wtedy. Wynagrodzenia w krypto to bardzo ważny znacznik bo to będzie
@eloraptak: heh potraktowałeś dosłownie ten argument i uważasz za "znacznik" fakt, że jakieś pojedyncze firmy z USA to robią (pewnie związane z rynkiem krypto lub nowych technologii). Dla mnie znacznikiem będzie gdy polski Pan Janusz z kołchozu produkcji ram okiennych albo garnków uzna wypłaty w krypto za dobry pomysł i w załodze znajdzie się więcej niż 1 freak który się na to zapisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hu-nows: Tak, dosłownie żebyś miał świadomość, że dziś jest to kilku prekursorów w temacie, a jutro będzie standardem na większą skalę.

Wg mnie na tym etapie scenariusze, które opisujesz są mało prawdopodobne. Powiem więcej, sądzę że nowy system finansowy będzie na blockchainie. Ale nie przekonuję do niczego i szanuję opinię, a rynek zweryfikuje