Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 18
206 763,02 - 13,10 - 5,00 = 206 744,92

Robi się miło. Długi bieg tlenowy, ale co ważniejsze, bieg na 5 km i mocarna poprawa rekordu sezonu. O minutę. Do życiówki brakuje jeszcze tylko ok. półtorej minuty, chociaż mam świadomość że teraz będzie coraz trudniej urywać kolejne sekundy.

Progres jest na tyle widoczny, że mam nowe postanowienie: jeśli wbiję na treningu życiówkę na 5 lub 10 km, to zapisuję się na jakiś bieg. A jeśli zrobię którąkolwiek życiówkę, plus dodatkowo życiówkę na 15 km, idę na półmaraton.

#sztafeta #bieganie

Skrypt | Statystyki
  • 6
@Sl_w_k_1: Mogę i każde zawody w okolicy zaliczać, przebiegać na luzaku 2 minuty gorzej od życiówki, ale tak to sobie mogę pobiegać bezpłatnie w lesie, bez zapisywania się, bez przypinania numerków i chipów, robiąc start pod domem. Co też często robię, bo na treningach od pewnego czasu biegam luźniej, bez presji na wynik.

Ale jeśli już się gdzieś zapisuję, specjalnie jadę do innego miasta, płacę wpisowe, to chcę poczuć ten dreszczyk
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@southlander: wiesz ja sie bawię w BnO.
Jestem z Krakowa i jadę nad GP pomorza żeby pięć km zrobić w godzine z kawałkiem.
A znam gości którzy to robią 30 minut.
I jadą na drugi koniec Polski.
@Sl_w_k_1: Bardzo to szanuję, ale nie jestem programistą 15k (ani nawet 5k ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) więc nie mam budżetu z gumy, a też bieganie nie jest moją życiową pasją żebym wkładał w niego każdy wolny grosz i wolną chwilę.