Wpis z mikrobloga

Cześć,

Potrzebuje rozwiazania tymczasowego, pewnie na pare miesięcy, góra rok potrzebuje internet LTE żeby móc stabilnie pracować. TBS jest około 1.3km ode mnie, z tego co widzę jest tam orange, play i t-mobile. Na T-mobile i Orange wyciągam około 35-50mb na speedtest na telefonie. W związku z tym mam dwa pytania:
1. Jaka oferta internetu najlepiej się sprawdzi? Niestety internet domowy z dużym pakietem jest aż na 2 lata a na tak długo nie potrzebuje. Z kolei internet mobilny ma małe pakiety. Macie jakieś pomysły lub znacie oferte która się nada?
2. Czy router Huawei 818 wystarczy i poprawi trochę prędkość w porównaniu do tego co jest na telefonie i czy warto zastanowić się nad jakąś anteną LTE dodatkowo?

#play #orange #internetmobilny #telekomunikacja #lte
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@excelfinance: punkt 1: masz od groma ofert prepaid które dają całkiem sporo GB w tym Orange z opcją 2tb na rok za 360zl czy też podobne opcje od plusa t mobile czy play. Nie ma sensu wiązać się umową.

Punkt 2: to zależy od telefonu i tego jaki moduł LTE ma. Np leciwy już oneplus6 ma moduł cat 17 więc różnica polega tylko na jakości anten. Ale jak masz jakość
  • Odpowiedz
@lesio: Ciężko powiedzieć, ale tak około 500gb to by się przydało ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzieki, popatrze na oferty.

i oczywiście chodziło o BTS. Właśnie z tej mapki korzystałem i fizycznie sprawdziłem w warunkach terenowych ten słup ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz