Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzoli: nie pękaj, wstrzymają na 2 miesiące, złapią pewnie jeszcze opóźnienie, a za rok znów wstrzymają bo okaże się, że szyny krzywe i trzeba wyrównać.

W czym problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Polinik: o to to
@kaaban: ponad 2 miesiące? no trochę mnie boli, bo jednak czasem muszę się dostać na drugi koniec miasta (°°


@dzoli: To napisz im że zrobisz to w miesiąc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelczixd: musimy pamiętać, że drogi na całym południu to jedna wielka porażka, nawet w wakacje ten remont jeszcze bardziej pogorszy sytuację :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelczixd: ja to rozumiem, że to nie na złość, ale krew mnie zalewa, że zamiast poprawić cokolwiek w kwestii południa to finanse miejskie idą na rydwany i inne niesamowicie ważne i potrzebne rzeczy (°° teraz kolejna robota drogowa, ale tak naprawdę nie ma alternatywy i te dwa miesiące to będzie mega trudny czas (,)
@pawelczixd: widzę, że nie tylko na fejsie gro "inżynierów" infrastruktury szynowo-drogowej orzeka, że da się to zrobić szybciej, taniej i lepiej. Bo skoro przez Piotrkowską, która ma dwa pasy przebili się w weekend, to przez Havla z 6 pasami powinno im wyjść maks 2 tygodnie. Tytani intelektu xD

Długo? Owszem. Kto jeździ po Havla i widzi jak obok śmiga tramwaj, ten się w korku nie śmieje, jak dostanie do wyboru autobus.