Wpis z mikrobloga

Co cie interesuje jak ktos zyje/zarabia? Lamie prawo czy co?


@gorzki99: nie łamie prawa, ale oszukuje sprzedających i nadwyrężą zaufanie społeczne.

Z tego wynika ze zazdroscisz. Jak zazdroscisz to zostan fliperem. Proste.


Wiele osób nie zrobi wszystkiego dla pieniędzy, dlatego fliperami zostają zwykle prostacy bez żadnego sumienia czy refleksji na temat konsekwencji swoich czynów. Byleby się nachapać.
nie łamie prawa, ale oszukuje sprzedających i nadwyrężą zaufanie społeczne.


@SzitpostForReal: To lamie czy nie lamie? Wez sie zdecyduj.

Oszustwo to lamanie prawa. Dokladnie art 286 KK

dlatego fliperami zostają zwykle prostacy bez żadnego sumienia czy refleksji na temat konsekwencji swoich czynów. Byleby się nachapać.


No i co z tego?

Chcesz mowic komus jak ma zyc?

Dopoki fliperzy beda mieli rynek zbytu dopoty beda dzialac. Tak dziala rynek.

I skoro nie
Oj chyba psycha siting bo banieczka pękła ( ͡° ͜ʖ ͡°) i bardzo dobrze. Chętnie kupie mieszkanie jak już będą was licytować


@bobikufel: Oj chyba komus szklana kula pekla. Wroyc to ty nie potrafisz.

Mam kredyt na mieszkanie od 8 lat - jeszcze na 22. Ale cisne beke z tych co placza "bo ktos ma lepiej"

Chetnie smieje sie z lewakow takich jak Ty ktorzy chca mowic
widać jesteś zbyt prymitywny żeby zrozumieć, że nie musisz łamać prawa, żeby łamać normy społeczne.


@SzitpostForReal: No nie jestem lewakiem. Tylko tyle i az tyle.

Ja dopuszcam mysl ze kazdy dba o siebie i dzialajac w ramach prawa robi co chce.

Moge to popierac albo nie. Ale nie mam uprawnien zeby to pietnowac.
Popierasz takie dno, wiec cholera wie czy masz ten kredyt od 8 lat czy napisałeś bajeczkę jak flipper, żeby się od ciebie ludzie odczepili ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@perfumowyswir: Gdzie ja napisalem ze popieram? Naucz sie czytac ze zrozumieniem. Ja napisalem ze kazdy moze robic to co uwaza (w ramach przepisow) i gowno mi do tego.

Jak jest oszustem to zgodnie z kodeksem karnym mozesz go pozwac.
duzo wyciagasz na flipowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?


@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: Nic bo to nie moja dzialka. Ja sie w to nie bawie.

Za to w szkole uwazalem i myslenia sie nauczylem. Bardzo nie ubie jak ktos komus mowi jak ma zyc.

Przepisy przepisami i tych trzeba przestrzegac - tego sie nie przeskoczy.

ALe kazdy lewak ktory mowi komus jak ma zarzadzac swoimi pieniedzmi to mnie rozbawia na
tak jak można było się tego spodziewać, 23 letni korwinista


@Kouros: Nie.

42 letni wkurfiony bezdzietny kawaler. Majacy kredyt hipoteczny ktory splaca. Wpadajacy w 2-gi prog podatkowy wiec placacy wiecej. Gosciu ktory gowno dostal a tylko jest okradany.

Wiec dziecko jak juz wyjdziesz z gniazdka mamusi i zaczeniesz na siebie zarabiac to moze do tego pustego lba ci wpadnie ze gowno maja inni do tego jak ty zarabiasz.

Ale zawsze mozemy