Wpis z mikrobloga

Pokaż mi przepis który zabrania srania do paczkomatu.


@MinnieMouse0:

Art. 288 KK

§ 1. Kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Nasranie do paczkomatu powoduje ze jest on niezdolny do uzytku (a przynajniej ta skrytka gdzie nasrano)

Poza tym zeby nasrac do paczkomatu trzebaby wystawic gola dupe w miejscu publicznym

Tym razem KW:

Art. 140. [Nieobyczajny wybryk]
Kto
@gorzki99: To może już pomińmy niewielkie wykroczenie związane z pokazaniem dupy. I przemilczę określenie brudnego paczkomatu jako niezdatnego do użytku. Jak już lubisz sobie czytać kk to polecam też

Art. 286. [Oszustwo]
§ 1.
Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od
@MinnieMouse0: Tylko gdzie tu widzisz oszustwo?

"rodzina kupi mieszkanie w okolicy za gotowke"

Takie sa mniej wiecej "ulotki"?

I jesli fliperami jest maz z zona to gdzie tu oszustwo?

Jesli natomiast to nie jest rodzina tylko jedna osoba to juz podpada pod oszustwo?

Podobnie jest z garnkami, koldrami czy czy tam jeszcze. Osobiscie nie popieram ale to nie znaczy ze mam mowic komus co ma robic. Gdzie jest to co podpada
Jak ci się żona puści, to też żadnego prawa nie złamie, więc w czym problem?


@Flypho: W niczym? A moze w tym ze zona urwa a ja se taka wybralem? Ale moge se gdybac bo mnie akurat ten problem nie dotyczy.

Ale dlaczego odwracasz kota ogonem?

Moze niech kazdy zadba sam o siebie? Nie chce to nie przedaje mieszkania, nie chc to nie kupuje garnkow, kolder czy czego tam jeszcze.

Zawsze
idź kozę ruchać bo nie jest zabronione i będziesz normalny robiąc to


@Ogorek95: A ty Debil czy udajesz?

Od kiedy w polsce zoofilia nie jest zabroniona?

Podpada pod znecanie sie nad zwierzeciem-co jest karalne.

Zaczales z ponizej poziomu dna i nic nie wskazuje na to ze masz jakies szanse to dno od spodu przebic.
Nie kumam, po co ta cala historia. I po co te kserowane rysunki z uśmiechniętą rodziną w mojej skrzynce pocztowej. Jak dla mnie wystarczy: "kupię mieszkanie za gotówkę". Co za różnica, czy kupiec jest bogaty, biedny, czy ma żonę albo jest gejem? Ostatecznie liczy się tylko cena.
W niczym? A moze w tym ze zona urwa a ja se taka wybralem?

Ciekawe czy sąd się z takim twierdzeniem zgodzi, jeśli ty ruchniesz na boku i żona weźmie z tobą rozwód. Spróbuj i daj mi znać jak poszło.

Zawsze sie znajdzie ktos kto bedzie chcial wcisnac kit. I nic nie zrobisz. No hyba ze chcesz zakazac reklam w TV. No to akurat moze sie nie do konca spodobac.

Jeśli gorzki99
@gorzki99: a i "hyba" piszemy przez "CH" ale co ja tam wiem, to akurat bardzo trudne słowo i nawet taka osoba jak ty mogła się pomylić, przecież wiadomo, że z byle kim nie dyskutuję.
Ciekawe czy sąd się z takim twierdzeniem zgodzi, jeśli ty ruchniesz na boku i żona weźmie z tobą rozwód. Spróbuj i daj mi znać jak poszło.


@Flypho: Przykro mi ale to niewykonalne. Nie mam zony i juz raczej miec nie bede.

Jeśli gorzki99 powiedział w Internecie, że nic nie zrobisz, to nic nie zrobisz. Trzeba się z tym pogodzić xD.


No to czekam jak usuniesz reklamy z tv. Powiem Ci ze
No to czekam jak usuniesz reklamy z tv. Powiem Ci ze bedziesz wtedy dla mnie bohaterem.

Widziałeś kiedyś flippera podającego się za młode małżeństwo w telewizji? xD Może pora spróbować, co złego może się stać? Dawaj.
@gorzki99:
a i "hyba" piszemy przez "CH" ale co ja tam wiem, to akurat bardzo trudne słowo i nawet taka osoba jak ty mogła się pomylić, przecież wiadomo, że z byle kim nie dyskutuję.


@Ogorek95: No brawo ty. Nie doczepiles sie braku znakow diakrytycznych (bo najprawdopodobniej nawet nie wiesz co to) ale doczepiles sie literowki/braku literki.

Jestes wielki.

Napisalem juz kilka komentarzy w temacie. Uzywajac roznych wyrazow. Raczej malo co moze wskazywac
Tak. Tych co mowia innym jak maja zyc/zarabiac. Brzmi znajomo? Nie? No to popatrz w lustro.

Co cie interesuje jak ktos zyje/zarabia? Lamie prawo czy co?

Z tego wynika ze zazdroscisz. Jak zazdroscisz to zostan fliperem. Proste.


@gorzki99: nie wiem czy jest gorszy odpad spoleczny niz korwinista/kapitalista xd