Wpis z mikrobloga

Zmęczony dyskryminacją i wzrościzmem facet zrobił sobie operację wydłużania nóg. Przed operacją miał 170 cm, po 180 cm. Nawet nie chcę sobie wyobrażać, przez jakie piekło musiał przechodzić. Zapłacił 75000 dolarów, żeby w końcu być traktowany jak człowiek. Komentarze uprzywilejowanego normictwa i kobiet nie zawodzą. Poszło kilka klasyków:

1) terapia, intzelu, TERAPIA - a gdyby przeczytali artykuł przeczytaliby, że:

Wielu terapeutów, z którymi się spotkałem, mówiło: 'Nigdy nie myślałem o tym w ten sposób'. Płacę im za to, żeby mi pomogli, a często to ja otwieram im oczy na całą sytuację".

Obecnie lewica/libki lubią używać tego „argumentu” o terapii, gdy jakiś mężczyzna skarży się na dyskryminację (zanim jakiś lewak/libek się zesra: to są tylko moje spostrzeżenia, prawak zwykle powie, że życie nie jest sprawiedliwe i pójdzie grać w CSa). Nie chodzi jednak o troskę o wasz stan psychiczny. Ta jawna i widoczna dla każdego dyskryminacja burzy ich narrację o uprzywilejowanych białych cishetero mężczyznach. Kobieta spotyka się z dyskryminacją = problem systemowy, mężczyzna spotyka się z dyskryminacją = problem osobisty, ciężar poradzenia sobie z problemem ciąży na tobie, zmień myślenie bro, przestań czytać fora dla „inceli i mizoginów”, mam kolegę manleta co jest prezesem banku i sra psa jak sra (aż przypomina się słynny kolega gej).

2) wina patriarchatu - wina ludzi, którzy nie potrafią powstrzymać swoich pierwotnych instynktów i widząc niskiego mężczyznę włącza im się agresja i pogarda, a nie jakiegoś feministycznego bożka/chochoła.

3) toksyczna męskość - tymczasem w artykule facet wspomina, że na co dzień był dyskryminowany przez ludzi obu płci i bardzo raniły go internetowe posty szurniętych Julek. Czy kobiety robiące sobie operacje upiększające prezentują toksyczną kobiecość? Raczej można usłyszeć, że mają prawo robić z ciałem co chcą i czuć się ze sobą dobrze.

#blackpill #heightism #mizoandria #dyskryminacjamezczyzn #maskulinizm #pieklomezczyzn
F.....e - Zmęczony dyskryminacją i wzrościzmem facet zrobił sobie operację wydłużania...

źródło: comment_1651418082UmY0yU8bEL5jPziHceNUTc.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Fracture: @Funeral: To dla normików i kobiet szczególnie ma głębszy wymiar.
Koleś który powiększył sobie wzrost w ich mozgach to oszust i to nowego rodzaju - oszust genetyczny.

W ich świadomym lub podswiadomym mniemaniu taki koleś miał byc skazany na bezpotomne wyginiecie i nie mieć dostępu do seksu, a on całkowicie obszedl normicka percepcję.
Szczególnie dla kobiet jest to powazne oszustwo, w końcu uprawiając z takim seks ryzykuje zmarnowanie potencjału
  • Odpowiedz
@Fracture: mimo, że sam jestem karakanem 177, gdzie wszyscy moi najbliżsi znajomi to 185+, to mam co najmniej 3 dalszych znajomych <170 mających fajne prace, żony i dzieci.

Nie we wzroście problem, a w głowach #przegryw
  • Odpowiedz
@KotBojowy: słusznie autor porównał to do operacji plastycznych, bo to jest takie samo. Osoba która poddaje się operacjom chce być atrakcyjniejsza dla siebie i innych. Wszystko jest możliwe, na pewno na świecie wiele jest karłów którzy maja wysokie żony modelki.

Mowa o statystyce-jeśli statystycznej kobiecie podoba się facet wyższy od niej to taki niski facet nie ma szans u statystycznej kobiety. Ile jest kobiet kobiet ktore chciałyby/zaakceptowałyby faceta 165cm? 20%? 10%?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Itachi_Uchiha:

Ile jest kobiet kobiet ktore chciałyby/zaakceptowałyby faceta 165cm? 20%? 10%? 5%? Nie wiadomo


Z 1%, były robione badania. Ale tu nie chodzi tylko o rynek matrymonialny, niscy faceci spotykają się też z dyskryminacją na rynku pracy i w życiu codziennym, są też często obiektem żartów i ataków.
  • Odpowiedz
@Fracture: Ciekawe czy mu to coś pomogło. Ja mam 190 cm i nie mam żadnego powodzenia (jestem brzydki), gdybym musiał przejść przez takie cierpienie jak ta cała procedura wydłużenia nóg i koniec końców nic nie zyskał to palnąłbym sobie w łeb. Imo jak się nie jest przystojnym to nie warto sobie tego robić.
  • Odpowiedz
W ich świadomym lub podswiadomym mniemaniu taki koleś miał byc skazany na bezpotomne wyginiecie i nie mieć dostępu do seksu, a on całkowicie obszedl normicka percepcję


@olaf_wolominski: #!$%@? przegrywy, leczcie się xD
  • Odpowiedz
Kobieta spotyka się z dyskryminacją = problem systemowy, mężczyzna spotyka się z dyskryminacją = problem osobisty, ciężar poradzenia sobie z problemem ciąży na tobie


@Fracture: nie ze wszystkim może się zgadzam, ale te słowa nie były prawdziwsze.
  • Odpowiedz