Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wataf666: fakt wersow sie sama upokorzyla i dojechala po tym jak wardega opublikowal jej kretactwo. Tutaj jeszcze nie doszlo do tego momentu chocisc laluna tez sie raczej sama pograza wiec za chwilę bedzie to samo xD ale wwsystko zalezy od samej oszustki
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: tak ci tylko wyjaśnię, bo chyba nie kumasz. ten mem nabija się z zachowania zwyrola i jego przedszkola, nie z zachowania tych dziewczyn ¯\(ツ)_/¯
a druga sprawa, to sylwuś
dokręci_ lalunę tyle na ile pozwoli mu fame
  • Odpowiedz
@wataf666: ten mem jest nielogiczny, bo główny problem wersow to było jej zachowanie. Upokorzyła się sama dopuszając się dodatkowych oszusts (kopia logo u grafika, korzystanie z serwisu który miał legitymizować jej oszustwo, watpliwy kontakt z oszukanym, film ktory niby mial pokazac ze jej instgramowe oszustwo to byl projekt na yt). Nienawidze nielogicznych memów.

#!$%@? na ile kogo dokręci, każdy kto ma łeb to raczej sobie zdaje sprawę, że z tymi
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: jak na razie logiki to ja jakoś nie widzę w twoich wpisach. powtórzę ci jeszcze raz, może w końcu zrozumiesz. TEN MEM ODNOSI SIĘ DO ZACHOWANIA WARDĘGI I JEGO ŁATACHY A NIE DO ZACHOWANIA WERSOW CZY LALUNY. jak nie zrozumiałeś to trudno, nie przejmuj się, jutro będzie lepiej.
  • Odpowiedz
@wataf666: Wersow dał kilka miesięcy, żeby się poprawiła, dawał sygnały, że cały czas ma szansę i dopiero po kilku miesiącach nagrał film o logo, i to przy okazji jak cała Ekipa zrobiła film o ściganiu ludzi za używanie ich logo. Jednocześnie cały czas mając u siebie Wersow, która nie rozwiązała problemu logo, bo nikt nie mówił głośno i publicznie, to miała to w dupie.
Wykopek roztropek pamięta zupełnie inną historię.
  • Odpowiedz
@wataf666: naciagana narracja, to jest problem z logika.

Ten wasz mem po prostu jest antyteza rzeczywistosci, bo wszystko tu jest naturalne xD Jesli ktokolwiek umie w erystyke to powie ci to samo co ja, wersow byla przegrana od poczatku bo mial na nia zbyt duzo info, jedyne co musiala zrobic to sie przyznac i przeprosic to by bylo ok, po miesiacu wszyscy zapominaja, ale probowala oszukiwac to ja dojechal do
  • Odpowiedz