Wpis z mikrobloga

@WarsawWatches: bez problemu spotkasz biednego araba. Tylko musisz pojechać poza centrum i miejsca turystyczne. To tak jakbyś powiedział że nie ma biednych Ruskich bo byłeś w Moskwie.

@peszek_leszek: A jaki zysk mają że złotych Mercedesów? To to samo gówno co Ruskie tylko opakowane w ładne kolorki sojuszników zachodu. Tak jak ruskcy oligarchowie sprzedają na zachód bród i smród tak Emirowie finansują biedę wahabizmu.
@sipcabej: W emiratach jest taka sama oligarchia - szejkowie stawiają wieżowce za miliardy $, jeżdżą złotymi lambo i zapraszają polki na konsumpcję batonów krymskich, a szaraczki #!$%@?ą wielbłądzie gówno z pustynnym piachem. Projekt imperialny też prowadzą, tylko nie w tak bezczelny sposób (ewentualnie za daleko mieszkają i arabskie newsy nie docierają do cebulandii).
ale Emiraty dużo się nie różnią w podejściu do rządzenia od Ruskich


@jbc_wszystko: Różnią się i to bardzo:
1. W emiratach przeznaczają duże pieniądze na opiekę zdrowotną, edukację, stypendia zagraniczne, mają niskie podatki, praktycznie darmową ropę, darmowe mieszkania dla młodych małżeństw i wiele programów socjalnych dzięki czemu obywate mogą żyć na względnie wysokim poziomie, a nie jeść same ziemniaki i srać do dziury w ziemi za stodołą. Nie trzeba być członkiem
@wyindywidualizowanyentuzjasta:

Nie trzeba być członkiem rodziny królewskiej ani oligarchą być cieszyć się wygodnym życiem w emiratach


Potrzebne źródło.

To właśnie różni Rosjan od Arabów. Arabowie myślą przyszłościowo i inwestują zarobione na ropie pieniądze, a nie jedynie marnują je na jachty i mercedesy dla oligarchów


To wymień mi arabskie osiągnięcia technologiczne lub kulturowe z ostatnich 50lat. Nawet na ISS nie ma ani jednego araba kosmonauty. Bo mają to w dupie. Siedza na
Właściwie robi, bo wieżowce są przeznaczone na wynajem, co przynosi zysk. A jachty nie przynoszą tyle zysku, co biurowiec.


@peszek_leszek: Oj czy ja wiem, czy zysk? Te biurowce w ZEA, wyspy typu palma i mapa świata to kompletny niewypał i przekręt.
Potrzebne źródło.


@jbc_wszystko: Średni dochód w Emiratach to 39 tysięcy dolarów rocznie, w Rosji 10,6 tysiąca dolarów.
https://www.worlddata.info/average-income.php

To wymień mi arabskie osiągnięcia technologiczne lub kulturowe z ostatnich 50lat.

Muhammad M. Mohiuddin (urodziny w Pakistanie) - pierwszy udany przeszczep świńskiego serca człowiekowi, Fazlur Rahman Khan (urodziny w Bangladeszu) - jeden z najwybitniejszych architektów XX, opracował metody budowania wieżowców w oparciu o stalowe konstrukcje, Omar Khan - CEO Samsunga i pomysłodawca serii
w.....a - > Potrzebne źródło.

@jbc_wszystko: Średni dochód w Emiratach to 39 tysię...

źródło: comment_16514269986CX6xCNt6Mf6AJS9hvckUR.jpg

Pobierz
@wyindywidualizowanyentuzjasta:

Średni dochód w Emiratach to 39 tysięcy dolarów rocznie, w Rosji 10,6 tysiąca dolarów.


Średnio człowiek z psem mają po 3 nogi.

CEO Samsunga


A Samsung to arabska firma?

Zaraz dowiem się że Indie to kraj mlekiem i miodem płynący bo kupa Hindusów urodzonych w Indiach jest CEO dużych amerykańskich korporacji.

malezyjski


Malezyjczycy to Arabowie z ZEA?

No i jeszcze jak tam wojna w Jemenie i to że w 2018