Wpis z mikrobloga

Na tych nagraniach widać jak Sebą wszyscy gardzą. i traktują jak śmiecia. Na jednej relacji Seba woła po imieniu znajomego, który odwraca się, po czym gdy zobaczył że to Seba przyspiesza kroku i na go w dupie.

Na innej relacji całkowicie zlany przez jakąś typiarę, która przeszła tuż obok niego i nawet go nie zauważyła...

No i teraz koszt jedzeniu.

Seba: Pomachał Julita.
Julita: Nie.


Nie dziwię się, że gardzą Sebą, ale jasno to pokazuje, że ci ludzie którzy tam się zgromadzili to też są nieźle odchylenii społecznie... jak stado buraków, zaopatrzonych w siebie narcyzów, pewnie w większości tak jak Seba zakochanych w sobie i wierzących w swoją wyjątkowość XD

Relacje #sebcel są coraz bardziej żałosne XD

https://streamable.com/5ulwk5
ziuaxa - Na tych nagraniach widać jak Sebą wszyscy gardzą. i traktują jak śmiecia. Na...
  • 10
@ziuaxa obejrzałem z ciekawości jedna z tych relacji i generalnie nic ciekawego tam nie było (mlm-owy bełkot) oprócz fragmentu, w którym Seba rozmawia z jakimś tam liderem i wypowiedź tego typa poraża. Każde słowo nakierowane na pozyskanie większej grupy "frajerów". Plus język: "robimy mentalnego loda", "jesteście w dobrych ręcach". Co tam się odwala, to ja nawet nie.
Pobierz samur80 - @ziuaxa obejrzałem z ciekawości jedna z tych relacji i generalnie nic cieka...
źródło: comment_1651387860DqE5lUZBZi8WmTU8fMHh2L.jpg