Wpis z mikrobloga

Moją matke alkoholiczke rodzinny wrzucił na 1 mg xanaxu bo sie z ojcem kłóci, starej babie xany przypisuje. Mi psychiatra z łaski dał 0,25 mg jak dla bobasa gdzie ja mam poważny problem czyli napady lęku powodujące niemalże omdlenia. Dlaczego przegrywowi tak ciężko uzyskać pomoc? Miałem jeszcze koleżanke dynamiczną julke, chłopak z paryża, dziesiątki znajomych itd. i lekarz jej od ręki wypisywał benzo. Ten sam zjeb nic oprócz SSRI wypisywać mi nie chciał.

Chłopowi nawet jak pomagają to po najmniejszej linii oporu. Coś w tym jest, że kobiety mają ten efekt aureoliii im bardziej sie wierzy i alkoholiczka idzie do lekarza mówi, że nie jest uzależniona i on to łyka, a mnie który ostatni raz alkohol w gębie miał na sylwestra o picie podejrzewa. Kolejno julka wiodąca dynamiczne życie żali się że jej żywot to tragedia i dostaje asyste w postaci renty, benzo itd. a moje problemy i moje życie składajace się praktycznie wyłącznie z cierpienia mój psychiatra lekceważy i zbywa ironicznym uśmieszkiem.

Kobieta --> Chad --> kotek ---> pies rasowy ---> kundel ---> chomik ---> karaluch ---> nieatrakcyjny łysiejący zakolak 175 cm

#przegryw #blackpill #zalesie #fobiaspoleczna #depresja
c.....w - Moją matke alkoholiczke rodzinny wrzucił na 1 mg xanaxu bo sie z ojcem kłóc...

źródło: comment_1651351213eDqf6vFh7XNzFr2tsZ7r5t.jpg

Pobierz
  • 8
@chlopak_z_blokow:
chad -> ładna kobieta -> brzydka/obrzydliwa (nieważne) kobieta -> przepaść -> gówno -> gówno gówna -> wszystko inne
prawdziwy chad NIGDY nie będzie niżej od JAKIEJKOLWIEK kobiety bo same kobiety na to nie pozwolą
co do reszty posta to prawda