Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
"Patobiznesmeni"? Przecież podobno patologię tworzy tylko państwo, przedsiębiorczym biznesmenom i wolnemu rynkowi wystarczy tylko nie nie przeszkadzać.

"Żądamy godnych płac" "wyzyskiwanie pracowników" - a co to za socjalistyczne żądania? Robotnik ma być wyzyskiwany! Robotnik amerykański był w XIX wieku wyzyskiwany! Był niemiłosiernie wyzyskiwany. A który robotnik pierwszy jeździł samochodami? Amerykański... Bo wskutek wyzysku samochody były tanie! I tak powinno być!

M.....a - "Patobiznesmeni"? Przecież podobno patologię tworzy tylko państwo, przedsię...

źródło: comment_1651336054dQeI7IFisTLLhq7z2diM3L.jpg

Pobierz
  • 32
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@No_mad: robią się zdesperowani. Zaraz sobie piątkę z PSL przybijają (tzw piątka konfederacji ( ͡º ͜ʖ͡º)), zaklinanie przez Kleo rzeczywistości, że ciągle rośnie i trzecia siła polityczna już chyba co najwyżej same kuce kupują, straszenie Żydem z chomąto też przestało działać, tak samo "szprycą".. ¯(ツ)
M.....a - @Nomad: robią się zdesperowani. Zaraz sobie piątkę z PSL przybijają (tzw pi...

źródło: comment_1651341596SmWGQvzGcavN0W5WtFKPwa.jpg

Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@TaSQ: widać nie. Tyle fikołków kucy, że gospodarka najważniejsza, ich światopogląd nie interesuje. Memcen przyciśnięty do muru wyznaje, że oni w sumie to podatków by nie obniżyli, Bolzag zapowiada rozszerzenie 500+ i nie uzależnianie go od pracy, ta grafika.. a kuce co? Jajco, najpóźniej jutro znów będzie pieprzenie że gospodarka najważniejsza XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@MglawicaKraba: tylko jeśli podejdziemy do tej partii obiektywnie, to trzeba przyznać, że reprezentuje ona ruch narodowy. Doktryną ekonomiczną ruchów narodowych nie jest leseferyzm, ale gospodarka narodowa volkswirtschaft. Trzeba przyznać, że narzucenie swojego programu korwinistom jest politycznym fenomenem, bo wyborczy wkład był żaden do tej koalicji, a mimo to Bosak i koledzy zrobili z tego ugrupowania Ruch Narodowy 2.0. Nie wiem jakim trzeba być dyletantem, by uważać się za liberała i popierać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@historiofil: powiem tak.. Sam bylem kucem, członkiem upr, osobiście Korwinowi ze skrzyń po kartoflach scenę budowałem z kolegami na jego występ w Ustroniu Morskim XD. Odłączyłem się od matrixa jeszcze przed zawiązaniem Konfederacji i Bogu, Buddzie i szatanowi dziękowałem, że mnie oświeciło i odciąłem się od tego gówna zanim jeszcze spikneli się oni z nacjonalistami. Pewnie, i w upr było od zawsze lekkie odpaly antysemickie czy homofobiczne, ale człowiek młody, tłumaczył
@MglawicaKraba: I się okazało, że to nie Konfederacja a autonomiczny Ruch Narodowy opublikował. No, ale niespodzianka. Ruch Narodowy pod względem gospodarczym zawsze był lewacki. Młodzież Wszechpolska to socjalistyczna czerwona zaraza.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sebek3257: jeszcze raz - kto tworzy konfederację i czyje logo jest na tej grafice? XD

Eh, I takie fikolki robi osoba z flagą Gadsdena XD. Ta "czerwona zaraza" musi mieć z Was niezła bekę, że pieprzycie te swoje kocopoly o likwidowaniu podatków broniąc ich zamordyzmu, pomagając im dostawać się na salony, podczas gdy Wasza merytoryczna twarz straszy Żydem z chomąto, przyznaje ze w sumie to podatków obniżyć się nie da i
M.....a - @sebek3257: jeszcze raz - kto tworzy konfederację i czyje logo jest na tej ...

źródło: comment_1651362852BiDufpsGPmXWHmLBz9MI33.jpg

Pobierz
@MglawicaKraba: Logo jest Konfederacji, ale nie znaczy to, że to jest stanowisko Konfederacji. Lewacki Ruch Narodowy to opublikował. Konfederacja postuluje obniżanie i uproszczenie podatków od zawsze. Niestety czasami trzeba się z lewackimi ciulami zadać, żeby wolnorynkowy przekaz mógł się gdzieś przebić.