Wpis z mikrobloga

@jambor87: z tego co czytam na forum bitcoin dużo osób ma problemy , ale jeszcze nie czytalem nigdzie żeby komuś kasa sie zgubila . Zazwyczaj wlasnie przez takie pomylki .
  • Odpowiedz
Napisałem,że mi środków nie zaksięgowali STOP nie ma z nimi kontaktu STOP co robić, czyt. czy ktoś miał podobną sytuację... ;)
  • Odpowiedz
@jambor87: czytałem o podobnych sytuacjach i te pieniądze wracały do właścicieli. Dwie rzeczy są istotne - czy po zmianie 2 znaków w loginie nie przelałeś przypadkiem 17 tys. zł komuś innemu (swoją drogą fajny prezent od Mikołaja). Druga sprawa to taka, że przy transakcji na 17000 PLN wydaje mi się, że jest to zgłaszane do jakiegoś urzędu (to moje osobiste przypuszczenie, nie wiem od jakiego progu jest to zgłaszane i
  • Odpowiedz
@FarmazonowyMsciciel: myślę ,że skoro reszta danych się nie zgadza pieniądze nie powinny trafić do kogoś innego, to byłby cyrk. Na szczęście drugie konto też już należy do mnie, nie było nikogo zarejestrowanego pod wskazanym nickiem. No nic...czekam.
  • Odpowiedz
@jambor87: Jezeli nr konta sie zgadza to nie ma opcji zeby gdzie indziej poszly.

Baa... System Nr bankowych jest tak skonstruowanych w ten sposob by calosc tworzyla pewien logiczny ciag. Nie sa to losowe cyferki, wiec nawet pomylka przy kilku literkach nie sposowoduje wyslania kwoty do kogos innego, tylko odrzucenie wyslania przelewu. Fakt, istnieje mozliwosc wpisania czyjegos nr, ale chyba latwiej trafic 6 w totka
  • Odpowiedz
@jambor87: normalna rzecz się pomylić, ale wkurza to ze żadnego odzewu z tamtej strony, dzwonisz piszesz a kasy nie ma( ja juz 2 tygodnie czekam, az odesla mi na pieniadze).
  • Odpowiedz