Wpis z mikrobloga

@Iliilllillilillili: jakoś w to nie wierzę :-) Wyjdzie seria 4, zapewne z cenami zaporowymi. Sklepy zobaczą że jest za duża rozbieżność względem cen serii 3, więc podciągną ceny za serię 3 do góry licząc na to, że osoby chcące kupić serię 4 zrezygnują i polecą szybko po 3.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Distrust: temu jak będą w wakacje rtx 3000 po cenach msrp to zdecydowanie brać jak ktoś tyle czeka. Rtx 4000 to będzie jedna wielka loteria, sklepy już się przyzwyczaiły że mogą zdzierać i tak łatwo nie odpuszczą
  • Odpowiedz
@cranberry250: widać, że seria 4 to taka "zapchajdziura" na zasadzie "nie umiemy zoptymalizować architektury to na razie damy Wam takie g---o, żebyście zamknęli mordy na jakiś czas i dali nam zastrzyk gotówki". Tak to widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cranberry250: no właśnie to miałem na myśli. Być może niższe modele w stylu 4060 jeszcze jako tako sens będą miały. Pożyjemy, zobaczymy. Wszystko zależy jaki będzie balans: wydajność, temperatury, pobór prądu, cena.
  • Odpowiedz
@cranberry250: mój tv 4k 120hz spokojnie zajeżdża moje podkręcone 3060ti w nowych grach w najniższych ustawieniach. Więc "obsłużyć" to jest dyskusyjne słowo w tym przypadku. Ja bym użył: jak włączysz dlss to nawet se radzi.
  • Odpowiedz