Wpis z mikrobloga

Podkusiło mnie, żeby jednak zrobić tą aktualizację do androida 12 w OP8. Jezusie co tu się #!$%@?ło.
Może ktoś mi pomoże bo chyba mi się coś zbugowało i nie wiem jak to rozwiązać. Mam dwa problemy. Jeden to taki, że gdy blokuje telefon i go odkładam to mi się always on display włącza, tak samo się dzieje za każdym razem gdy tylko telefon lekko się poruszy. Druga sprawa to gdy włączy mi się ten AOD to pokazuje mi, że mam wiadomość z messengera, a faktycznie już ją dawno odczytałem... Jak włączę parę razy messengera i wyłącze to mi znika ta ikonka. Jakieś podpowiedzi?
#oneplus
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PaprykarzXL: u mnie ten sam problem z aod, jak narazie wylaczylem go. Jednak android 11 wypadal znacznie lepiej - tu brak volte, vowifi, lipa z aod, przymula i jeszcze problemy czasem z klatkowaniem
@PaprykarzXL Też mam te problemy. Co prawda raczej są to bardziej denerwuje.

To z AOD mnie denerwuje fakt, że lekko dotknę telefonu i już się ekran odpala. W ustawieniach jedynie można całkowicie wyłączyć AOD. Co do powiadomień, tez poebane, jak pauzuję muzykę przez słuchawki to się powiadomienie pojawia - bez sensu.