Wpis z mikrobloga

Wie pan gdzie jest wysokie mazowieckie?
Wiem i co?
I przyjechaliśmy specjalnie do pana
No i widzicie mnie i koniec

Takch ciot jak ci dwaj to chyba w życiu nie widziałem. Jakby im Konon kazał zjeść gowno to by #!$%@? z uśmiechem i dzień ten wspominali do końca swoich #!$%@? dni

#kononowicz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mango98: dzieciak to ma 13 lat i jest w centrum zainteresowania łatwo dając mu uwagę go nakręcać ale ci dwaj to dorośli ludzie, a przyjechali do złodzieja śmierdzącego oprawcy zwierząt nibembena i się płaszczą przed nim chociaż ten ich zlewa co drugie słowo obraza xD
  • Odpowiedz
@lurkr: Nie wiem skąd w ludziach taka służalczość i zdolność do autoupodlenia. Gdybym był frajerem spod bramki, to wybrałbym strategię #!$%@? Knura, podjeżdżając pojazdem pod posesję - efekt ten sam, a mleczka dawać nie trzeba.
  • Odpowiedz
@lurkr: Czasami w gorących wyświetlają mi się wpisy z tego tagu i choć tego nie oglądam to chciałbym zapytać. Czy skoro Kononowicz znęcał się nad zwierzętami i ogólnie #!$%@?ą był i jest to dlaczego ludzie dają mu pieniądze, służą mu czy się podlizują? Nie było do tej pory nikogo rozsądnego kto zamiast paczek to by #!$%@? nawyzywał, opluł i obrzucił gównem? Co do #!$%@? jest z ludźmi oglądającymi ten "show"
  • Odpowiedz