Wpis z mikrobloga

@bulwapospolita: ja kupiłem philipsa tydzień temu i jestem zadowolony. Fajny android i przejrzysty, ambilight to jest kozak, jeśli ma gdzie świecić, ale ogkąda się naprawdę przyjemnie dzięki niemu, jakość dźwięku i obrazu też robi wrazenie. Ja byłem zdecydowany na ambilight więc u mnie philips był wyborem już przemyślanym i zastąpił panasonica, którego miałem kupić. Drugą kwestią był kształt i centralne umieszczenie nóżki stojaka w moim modelu bo zależało mi, żeby była
@bulwapospolita: mi się Philips właśnie #!$%@?ł 5 miesięcy po gwarancji, jebło podświetlenie ekranu w dwóch miejscach i przeczytałem w necie że wszyscy mają ten sam problem w modelu który mam XD #!$%@?ć ambilight, bierzcie jakiegoś dobrego oleda
@bulwapospolita: mam LG C9 (z 2019 roku) i jestem zadowolony, WebOS działa płynnie i bezproblemowo. Bardzo wygodny jest pilot Magic Remote z kursorem, którym poruszasz za pomocą akcelerometru - inne piloty wydają się przy nim wręcz archaiczne. Wszystkie aplikacje działają i dostają aktualizacje - YouTube, Netflix, Amazon Prime, Player, HBO Max. Jeśli chodzi o jakość obrazu, to LG produkuje matryce do wszystkich OLEDów, różnice mogą być jedynie w fabrycznej kalibracji. TV
@bulwapospolita: Ci co polecają philipsa bo oni sami mają to im chyba sufit na głowę spadł. Korzystałem z Philipsa przez 2 tygodnie i potem kupiłem C1. Teraz mam dwa C1 w wersji 48cali i 65cali. C1 jest lepszy pod każdym względem. Niektórzy lubią ambilight i jeżeli jest to dla Ciebie coś ważnego to jestem w stanie zrozumieć wybór tego telewizora, jestem tez w stanie zrozumieć, że ktoś nie lubi WebOS. Tylko,
Philips 856 65 cali


@bulwapospolita: Mam Phillipsa, 55" z ambilight, tyle, że mój nie ma androida, jakiś własny soft. Korzystam praktycznie tylko z Chromecast 4.0, więc nie powiem ci jak działa system Phillipsowy, ale dało radę streamować lokalnie Avengersów w 4K bez x265 (VLC na androbiedzie zacinał, TV dawał radę).

Jeśli chodzi o ambilight, to imho jest super i bardzo mi się podoba. Nie jest niezbędny, ale fajny ficzer. Ja tam
Troche późno ale może ktoś inny bedzie miał jeszcze dylemat.
Ja mam 856, a wcześniej miałem lg b9, ogólnie ambilight robi świetna robotę, na początku nie byłem do tego przekonany ale teraz jak go wyłącze to jakoś tak ciemno, o parametrach typu jasność itp nie będę się wypowiadał bo system działał gorzej i ogólna jasność była gorsza w lg ale to że względu że miałem budżetowa wersja B. Co do systemu każdy