Wpis z mikrobloga

@bulwapospolita: tak, ziomeczek ma podobny a za TV sporo miejsca i muszę przyznać że ambilight robi robotę.
Gdybym nie miał już gruza Sony to brałbym Philips bo ma amibi.
To moje subiektywne odczucia, niech w kwestiach technicznych wypowiedzą się eksperci, których tu przecież nie brakuje... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zobacz: https://www.reddit.com/r/OLED/comments/pu4qk2/thoughts_on_the_new_philips_oled_806_vs_lg_c1/
806 różni się od 856 ponoć tylko podstawką.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dwudziestydrugi: Dzięki za opinię. Nam też podoba się Ambilight, ale nie jest to kluczowa funkcja, bo będziemy mieli telewizor w zabudowie i tak naprawdę nie wiadomo, jak to będzie wyglądało. Kolega jest zadowolony z telewizora?
@bulwapospolita: tak:
1 - pilot, nieinuicyjny, po kilku miesiącach używania poobłamywane rogi
2 - ekran, lekkie, jasne przebarwie w dolnej części, widać wyraźnie przy "czarnym" kolorze
3 - gniazdo antenowe bardzo słabo umocowane w płytce, wyłamało się, kilka razy lutowane
4 - menu, kompletna porażka, np w porównaniu intuicyjnością menu tunera DVB Esperanza za 65 PLN

taka sytuacja ʕʔ
@bulwapospolita: mam philipsa z amblight, w życiu drugi raz nie kupiłbym telewizora tej marki. Amblight mam ciagle wyłączony, zbędny badziew, telewizor się zacina, za każdym razem jak włączam tv i chce wlaczyc yt na przykład muszę łączyć się z wifi, dobrze, ze hasło zapamiętuje bo bym się #!$%@? strasznie. Nie wiem czy to kwestia mojego telewizora, ale już nigdy nie wybiore tej marki. No to byłoby na tyle, taka moja opinia
@duzeelobenc: to ja z kolei też mam philipsa z ambilightem i ani jednego problemu nie miałem. Jak włączam TV to 5 sekund potrzebuje i sam się z wifi łączy.

Jedyne co zauważyłem to czasem jak za dużo aplikacji w tle odpalisz a potem jakiś film w 4k na HBO to zaczyna czasami klatkowa na parę sekund. Ale może to być wina że telewizor przez miesiące jest tylko wyłączany do standby bo