Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 20
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:00, Piątek, 29 kwietnia 2022. Imieniny: Rity, Katarzyny, Bogusława. Słońce wstało dziś o 05:13. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 15 godzin, w zenicie znajdzie się o 12:44 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:14. Ciemna noc zapadnie o 21:50, ale gwiazd można wypatrywać od 20:55.
  • 19
@micke: o panie, kto by pomyślał, że od złego spania można zejść z tego świata ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale dobrze, że Ojcu nic się nie stało ()

w sumie to powinnam swojego niebieskiego pogonić do gastrologa w końcu, bo całe życie ma coś z przełykiem i raz w miesiącu potrafi się zakrztusić przez sen sokiem żołądkowym a ja przeżywam mikrozawał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@micke: spoczynkowe 90? Dużo. To nawet ja nie ruszając się nijak poza pracą mam poniżej 80. A kulega co np dużo biega, ma spoczynkowe 52 (i się wkurza, że tak dużo, ale ma prawie 2 metry wzrostu i to dlatego).
Co do braku umiejek do spania to nie jest to takie głupie i naciągane, bo ja sam się tak parę razy już załatwiłem (nie AŻ tak, ale jednak), śpiąc byle jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@micke: jestem już mocno 30+, jak to trzeba spać, żeby nie bolało rano? Tętno poniżej 100 to chyba ostatni raz w 1999 miałam( n)

Następnym razem wzywaj śmiało karocę wcześniej. Dobrze, że się skończyło dobrze, ale no, zawały się niestety zdarzają i też w młodym wieku. Kup sobie jakiś tani pulsoksymetr i przy takich kłopotach z oddychaniem można zmierzyć wtedy czy się nadal odpowiednio dotleniasz.