Wpis z mikrobloga

@Minieri: @absoladoo: To co mówił m.in. Ćwiąkała, w piłce hiszpańskiej uważa się, że każde przyjęcie piłki jest zwodem. Ma być kierunkowe, przemyślane. Zalewski to nie ma i specjalnie się nad tym nie zastanawia.
  • Odpowiedz
@donthateme łapał mało bo był kontuzjowany i ciężko było mu wskoczyc na dobre jak się wybijał z rytmu. Ale co innego jest wskoczyć do pierwszego składu Romy a co innego wskoczyć do pierwszego składu reprezentacji walcząc z Reca i Rybusem. Przypominam, że on nawet nie dostał powołania a dostali go zawodnicy tacy jak Reca czy Wieteska a wcześniej Placheta czy Jozwiak którzy również nie grali w swoich klubach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wiktorek_pl: ale dostanie, czego się prujesz. Chłopak nie grał w seniorskiej piłce praktycznie nic przed powołaniami, nawet grając te niemal nic dostał powołanie od Sousy. Teraz pojedzie na spokojnie na kadrę, a ty jak jakiś Janusz siedzisz przed kompem i szukasz jadu xD Peace and chill
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl
no ale ja nie pytam czemu łapał mało, czy ja napisałem że on jest jakiś #!$%@? czy coś? Widać że jak gra to trzy poziomy nad takim Recą, ale zastanawiam mnie co jest dziwnego w powołaniu Recy który grał przed powołaniem z pół roku od deski do deski w tej samej lidze. Ja bym Zalewskiego powołał i na Szwecję, ale śmieszy mnie wyśmiewanie Recy, bo w kadrze jest zwykle #!$%@?,
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl Zagranicą to by do żadnej poważnej prezentacji nie dostał powołania grając 4 na 30 spotkań w Serie A. Żartem będzie jak nie dostanie powołania na następne zgrupowanie, co wy się tak #!$%@?ście do poprzedniego.
  • Odpowiedz