Wpis z mikrobloga

Cześć, wiem że taki temat na pewno już był ale potrzebuję porady.

Szukam auta:
- do 20k, może więcej
- napęd na tył, ewentualnie obie osie
- lekko sportowe zacięcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- nie BMW

Póki co znalazłem:
- subaru impreza
- alfa 159 z Q4
- nissan 200sx do remontu
- infiniti G35 ??

Jakieś opinie? Może jest coś jeszcze?

#motoryzacja #samochody
  • 21
@duderkula997

- subaru impreza

szmelc

- alfa 159 z Q4

nie w tym budżecie

- nissan 200sx do remontu

powodzenia w szukaniu

- infiniti G35

niemożliwe do serwisowania

poszukaj sobie jakiegoś merola clk i nie wydziwiaj, a jak już koniecznie chcesz jakieś pozbawione sensu użytkowego auto to mazdę mx5
@PoteznyBogdan: ale autem głównie się jednak jeździ, ewentualnie modzi, a nie naprawia albo szuka speca
nie ma sensu za bardzo pchać się w jakieś cuda wianki bo człowiek w pewnym momencie przechodzi przez taki punkt w którym myśli sobie „#!$%@? ile hajsu #!$%@?łem w tę furę” i już ciągnie to do końca bo szkoda już przerwać
@duderkula997: Biorąc poprawkę na aktualne ceny używanych to wszystkie wymienione z przedziału około 20k będą wymagały grubego remontu na start.
Ja zawsze marzyłem żeby mieć MX-5 dla siebie, ale skutecznie zniechęciłem się po obejrzeniu kilku trupów na kołach za naście tysięcy.
@duderkula997: Subaru za 20 to będzie gruz, forster wmiare 25, xt 2.0. Sprawdź kielichy i solidnie zawieszenie oraz silnik bo tam panewka to częste przypadłości, impreza za 20 będzie zwyklym autem bez paruza. To takie moje zdanie na temat marki, fajna niedoceniona ale i serwis podnad przeciętny. Może lexusa rozważ.