Wpis z mikrobloga

jeden z największych fikołkarzy tutaj jakich widziałem


@Kryspin013: moim zdaniem to koleś przebił Volkiego, a to jest niełatwa sztuka xd

Szkoda, że mode mu komenty pokasowała, na szczęście są screeny.


@Kryspin013: Piękne to były fikołki, nie zapomnę ich nigdy. Ten styl odwracania uwagi od głównego tematu, ad personam w co drugim zdaniu, małpowanie komentarzy. Koleś zasługuje na jakich medal.
Pobierz NormieLurker - > jeden z największych fikołkarzy tutaj jakich widziałem

@Kryspin01...
źródło: comment_1651163325zPbVTorOwizL4sLbY7ySrn.jpg
Mój ulubiony fikołek: twierdził, że Konfederacja, mimo że jest zarejestrowaną partią nie jest partią polityczną tylko koalicją. Później w ramach dyskusji zaczął delikatnie najeżdżać na moją matkę, po upomnieniu nie przestał i nadal chłop nie wie, że Mentzen jest w partii Konfederacja Wolność i Niepodległość, bo mu w końcu nie pokazałem na to dowodu
Pobierz Imperator_Wladek - Mój ulubiony fikołek: twierdził, że Konfederacja, mimo że jest zar...
źródło: comment_1651163901qMgJyLGJ4D9bm6G0rECwEJ.jpg
To tylko wybranie jednego ciekawego newsa z dnia i wrzucenie go na portal ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kleopatrixx:
- regularnie,
- codziennie, a przed meltdownem Korwina nawet po dwa znaleziska dziennie,
- z warunkiem, ze jak jakieś znalezisko nie wchodzi na główną to dodajesz kolejne i znowu wołasz,
- z dokładnym pilnowaniem o jakiej porze wrzucić,
- z manipilowaniem tagami i przeklejeniem 1:1 przekazu
Pobierz Kryspin013 - > To tylko wybranie jednego ciekawego newsa z dnia i wrzucenie go na por...
źródło: comment_1651164698gJ9YRDKThjj0E4ZuE9tUuE.jpg