Wpis z mikrobloga

Ubuntu: jedna z najbardziej przyjaznych użytkownikowi dystrybucja linuxa, polecana początkującym, teoretycznie zastąpi Windowsa.

Też Ubuntu: nie ma #!$%@?, żeby zmusić ten system do zapamiętania domyślnego wyjścia audio. Ustawienie to resetuje się przy każdym restarcie systemu. Żadne magiczne komendy z internetu nie pomagają.

Zaraz jakiś upośledzony fanboj wyjedzie z tekstem, że problem jest między krzesłem a monitora.

#linux #windows #systemyoperacyjne #ubuntu
  • 42
@ly000: opisałes po łebkach jak dziecko w przedszkolu zepsutą zabawke, jak chcesz opisać coś rzetelnie i zgodnie z prawdą to są do tego odpowiednie miejsca w repo gnome tylko do tego trzeba umieć robić rzeczy o których ci wspomniałem wyżej, robisz śmietnik na tagu
@ly000: ja nie tworze wpisów na tagu linux, tylko staram się pomóc ludziom którzy potrafią zadać pytanie, a na takie gównowpisy jak ten zazwyczaj przewracam oczami i scrolluje dalej ale akurat czekam na spotkanie z klientem i sie nudziłem a rozmowa z osobami które się wypowiadają na temat gdzie nie mają żadnej wiedzy jest zawsze zabawna
@bruuh: sam fakt, że myślisz, że wkleiłem screen z GUI po to, żeby ktoś mi pomógł to naprawić, a nie po to, żeby pokazać dowód, świadczy o twojej niskiej inteligencji. inteligencji nie nadrobisz niestety żadnymi kompetencjami.
@TenGumis: Najgorzej, że system wykrywa mi z 5 różnych wyjść dźwięku, podczas gdy tylko jedno to głośniki i zawsze przy starcie systemu jako wyjście mam hdmi, do których nie ma podpiętych żadnych głośników. Najprawdopodobniej można to naprawić poprzez zainstalowanie czegoś w stylu Pulse Volume Control i wyłączenie tych pseudo wyjść, ale nadal prawdopodobnie domyślnych ustawień nie będzie można zmienić. Ja sobie dałem z tym spokój i zaorałem ten system, szkoda na