Wpis z mikrobloga

Dziś był test suszu CBG od Freedom Farms.
Vapcap M 2020, nabity 3 razy, 2 razy normalnie vapowane czyli 3 razy grzane i zmiana suszu, 2 razy wiadro na tej samej zasadzie.
Efekt: łagodna poprawa nastroju, żadna śmiechawa ale po prostu było mi weselej, złapałem chill, mniej przytłaczały problemy, potem wyciszenie kojarzące się z efektem kava kava, zupełnie inna liga niż chociażby #hempshot czy #greenout, tam była płaska tafla chłodnego jeziora, tu słuchawki ściszające natłok myśli.
Trochę gastro, poza tym brak innych efektów. Bardzo ciekawe, zdecydowanie pochylę się nad tematem CBG. Ciekawe jak po tym będzie się spało. #wykopjointclub #waporyzacja #cbd #cbg
Voltaire - Dziś był test suszu CBG od Freedom Farms. 
Vapcap M 2020, nabity 3 razy, 2...

źródło: comment_1651090487RPuKDW6sKxIEVDtDG2dxur.jpg

Pobierz
  • 37
Zacząłem się interesować takimi roślinami po pozytywnych przygodach z kratomem i ogólnie słyszałem dużo pozytywnych opinii.Dużo chyba zależy od tego jaki sort dostaniesz i odmiane
A recenzja bardzo pozytywna i dosadna ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Voltaire: Myślałem, że ściema, ale kupiłem. O ile po sortach CBD czuć nic to tutaj jest chill. Faktycznie bez śmiechawy, ale taki czysty przyjemny chill. Puściłem dwa nabicia po dwa razy fenixa mini, sądze że ze 4 albo ze dwa duże baty i może być sympatycznie. Nigdzie nie wyników badań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fiddle ile w fenixa może wchodzić wagowo suszu na raz?
Ps. Też się zdziwiłem że to działa, ale działa zauważalnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dobrze że zamówiłem drugą piątkę, przyda się. Btw, ciekawe jak z klasyczna mj by działało..
@Voltaire: Wiesz co, ja to kupiłem w sumie doo mm, bo patrzę że ładny sort, piękne trichomy, ale wczoraj wrzuciłem to do wapo i powiem Ci, że tak dobrze to jeszcze dawno nie spałem. Jakieś 6,5-7h i obudziłem się świeżutki jakbym miał z 10 lat. Pewnie jak ktoś jest nałogowcem to nawet tego nie poczuje, ale bardzo przyjemnie się po tym siedziało przy muzyce.
@Voltaire: piękna sprawa. Super pod medytacje. Jak sobie leżałem na macie z kolcami z pół godziny to o wiele szybciej niż zwykle potrafiłem zignorować ból od kolców. Ciekawie klaruje myślenie. Dzięki za cynk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Voltaire: @fiddle: Sam jestem wieloletnim palaczem THC i raz ziomek przyniósł mi Purple Haze CBG. Gdy mi mówił o fazie, to myślałem, że przesadza z efektami, szczególnie, że nie sam nie pali THC. Dopiero, po spróbowaniu uwierzyłem, że to normalnie działa i chilluje. Zacząłem szukać po necie i szukałem informacji o o fazie po CBG i zdziwiło mnie, że nikt nic na ten temat nie pisał.
@PanBilu: No ja ziomka ostatnio zaprosiłem i stwierdził to samo co ja. CBG to ta lepsza i lżejsza część fazy po ziole. Nie ma #!$%@?, ale jest czysty chill, przy czym nie taki pusty jak na przykład po antyhistaminach tylko taki przyjemny.