Wpis z mikrobloga

Dziś był test suszu CBG od Freedom Farms.
Vapcap M 2020, nabity 3 razy, 2 razy normalnie vapowane czyli 3 razy grzane i zmiana suszu, 2 razy wiadro na tej samej zasadzie.
Efekt: łagodna poprawa nastroju, żadna śmiechawa ale po prostu było mi weselej, złapałem chill, mniej przytłaczały problemy, potem wyciszenie kojarzące się z efektem kava kava, zupełnie inna liga niż chociażby #hempshot czy #greenout, tam była płaska tafla chłodnego jeziora, tu słuchawki ściszające natłok myśli.
Trochę gastro, poza tym brak innych efektów. Bardzo ciekawe, zdecydowanie pochylę się nad tematem CBG. Ciekawe jak po tym będzie się spało. #wykopjointclub #waporyzacja #cbd #cbg
Voltaire - Dziś był test suszu CBG od Freedom Farms. 
Vapcap M 2020, nabity 3 razy, 2...

źródło: comment_1651090487RPuKDW6sKxIEVDtDG2dxur.jpg

Pobierz
  • 37
@mirindo: NIe, nie mam w tym żadnego interesu, sam przypadkiem trafiłem na ten kodzik ( ͡° ͜ʖ ͡°) A że sam susz na mnie zadziałał całkiem spoko to chwalę sobie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Dakski666: Miałem do niej parę podejść, dopiero za którymś razem, może 4 poczułem efekt. Ona ma w sobie coś takiego dziwnego, ja bym określił efekt po niej tak: budzisz się o 4 nad ranem absolutnie wyspany i wyciszony i tak siedzisz patrząc na zachodzący księżyc, jest spokojnie, cicho, ale ta cisza nie dzwoni w uszach, w sumie fajnie byłoby to przyjąć o takiej porze latem gdzieś nad wodą. ( ͡°