Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mieli jakie macie opinie o Barton Hyper 125? Dobre moto żeby zacząć przygodę z jednośladem? Może ktoś się doświadczeniem podzielić na co zwrócić uwagę przy eksploatacji tej że maszyny i czy da się na tym nauczyć jazdy na motorze? Jedyne dwa kółka jakimi w życiu jeździłem to rower i kilka razy skuter a mam taką wewnętrzną potrzebę w week wsiąść na pojazd, pośmigać w trasę #motocykle #125cc #motomirko
  • 5
@bukem dobra maszyna, ale mówimy o nowej maszynie czy używka? Bo początki miał słabe, teraz to już dobry sprzęt,ale na początku był słaby cbs w nim, pękały tworzywa i silnik miał duże wibracje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick_Ass: Chodzi mi o nowa maszynę. W większości recenzji jakie oglądałem to niby chwalą i nie wymieniają jakiś znaczących wad czy usterek więc trochę mnie to dziwi że jak na chińczyka za taką cenę dostajemy sprawny sprzęt xd
@bukem teraz jest względnie drogi, dwa sezony temu poniżej 10k szło dostać. Ja osobiście nie pakowałbym się od razu w nowy sprzęt. Kup coś z 2018+ za 7k , pojeździj trochę i zobacz czy w ogóle to cie bierze. Zobacz stronkę
https://www.motocykle125.pl/ popatrz w czym można wybierać, wybierz to co ci się naibardziej podoba, mały motocykl musi się przedewszystkim podobać. Po sezonie będziesz wiedział czy to dla ciebie czy nie.
Barton Hyper 125


@bukem: Nie wiem, czy coś już wybrałeś, ale #!$%@? tego Bartona. Jak chodzi o nowe 125 to ceny #!$%@?ło ostro. Opłaca się teraz kupić Keeway RKF 125, ewentualnie Bajaj Pulsar 125. Mimo to, szukałbym obu tych opcji używanych od pierwszego właściciela, bo serwisy gwarancyjne tych małych motorków to dno i pół metra mułu, lepiej robić samemu. Często idzie na zakupie z pierwszej ręki 3-4 tysiące zaoszczędzić, które proponuję