Wpis z mikrobloga

#hotwheels #matchbox #grybezpradu #gryplanszowe #gry #motoryzacja
...mam takie pytanko...:
-czy ktoś z was kiedykolwiek próbował albo zastanawiał się jak stworzyć albo przerobić ,,autka,, lub ich ,,gry,, aby można było ,,grać,, jakoś nimi?
-oczywiście wiem że są odpowiednie gry planszowe związane z tym tematem ale jednocześnie one potrzebują planszy miejsca rekwizytów i tak dalej więc nie o to mi dokładnie chodzi albo chodzi mi o to ale w wersji minimalnej
-oczywiście że są gry komputerowe typu różne wyścigi i tym podobne
-tak samo wiadomo że są gry na smartfony które na przykład nie są tylko wyścigami zręcznościowymi
-jeżeli już to chodzi o gry gdzie są jakieś statystyki pojazdów zakładając że mają one jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości co niestety nie zawsze ma rację bytu w tych grach
.. wracając do tematu dlaczego hot wheels i tak dalej... Chodzi o mniej więcej taką zabawę żeby na przykład mając dwa samochodziki teoretycznie odpowiedniki prawdziwych modeli można było jakoś nimi w cudzysłowiu zagrać... Bo niby wszystko fajnie powierzchownie wygląda ale nie za bardzo jak się wchodzi w szczegóły można to jakoś ogarnąć... Tak jak mówiłem chodzi o wersję minimalną różnych pierdółek potrzebną do cudzysłowiu takiego zagrania a nie o stworzenie gry pseudo planszowej z dziesiątkami różnych żetonów sytuacji i tak dalej...
... Nie wiem czy jest sens dalej się rozpisywać bo nie wiem czy w ogóle będzie odzew w tym temacie czy ktoś coś takiego próbował zrobić...
...ktoś coś?;)
  • 10