Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 62
177 958 + 19 = 177 977

Mozna powiedziec pierwsza jazda w sezonie i odrazu na nowym rowerze. Pierwszy raz w zyciu kupilem szose/gravela(rc 100), zawsze to byl mtb i roznica niesamowita mimo, ze najnizsza półka cenowa. W ubiegłym roku najwiecej mi sie udało koło 50km na raz, w tym sezonie mam nadzieje ze uda sie trzepnąć 100 (ʘʘ)

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
iMarek22 - 177 958 + 19 = 177 977

Mozna powiedziec pierwsza jazda w sezonie i odra...

źródło: comment_1651078429X6I382GZSDPnXEwHoA3VAZ.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pepe_Roni w tym roku kupiłem triban rc 120 przejechałem na nim już z 200km i powiem że rewelka. Jestem bardzo zadowolony. Podejrzewam że rc100 jest tak samo dobry. Co prawda trochę mniej sprzętu ale ten microshift daje rade do takiej weekendowej przejażdżki a brak przełożeń z przodu pewnie nie robi różnicy :)
  • Odpowiedz
@Trytytytytytka: Jak na pierwszy gravel to super. Brak przełożeń z przodu mi przynajmniej nie przeszkadza. Jak na dojazdy do biura i okazjnalne weekendowe krótkie wycieczki to sprawuje się idealnie.
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni: jako posiadacz powiem, że kupiłem jako pierwszy rower zbliżony do szosy i dla początkującego szczerze polecam. Pierwsze wrażenia super, warto o niego dbać, utrzymywać w dobrym stanie. Jedyna problematyczna sprawa to niska prędkość maksymalna, są momenty kiedy czujesz że przełożenia mogłyby być cięższe. Ale jak na początek przygody z takimi rowerami naprawdę przyjemnie się jeździ.
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni: mam RC120 i po 2,5k km support strzela, bo jest plastikowy, przydałoby się go wymienić i hamulce zara po wyjściu ze sklepu są tak głośne, że nie trzeba dzwona używać. Po za tym spisuje się bez problemowo i bez żadnej awarii.
  • Odpowiedz
@iMarek22 też planuje go kupić, gość w Decathlonie powiedział że tylko przez neta można, kupowałeś go przez ich stronke? Złożyli ci go w miarę sensownie, nasmarowany, nic nie stuka, nie puka? Opony widzę, że dają teraz bardziej uniwersalne, da się pojechać po utwardzonym leśnym terenie. Jeździłem nim u brata i ręce mnie bolały, chyba będę musiał owijki na kiere kupić. Niech ci się sprawuje
  • Odpowiedz
  • 1
@luke4539: Online kupiłem z odbiorem w sklepie, wszystko miałem skręcone (łącznie z akcesoriami które kupiłem), narazie nic nie stuka i oby nic nie stukało xD Ja przez większa wagę niż zalecana się narazie będę trzymał ścieżek mimo ze można i po szutrze xD dokupiłem jeszcze dzisiaj(po pracy jadę odebrać) pedały i buty spd żeby swoich butów nie zniszczy przypadkiem xD
  • Odpowiedz
@iMarek22 a co dokupowales do niego? Widzę że jakiś uchwyt na bidon, lampkę, coś jeszcze? Z tym serwisem u nich to średnie doświadczenia mają znajomi, siostra np. oddawała rower trzy razy i trzy razy zrobili wszytsko tylko nie to o co ich prosiła xD
  • Odpowiedz
  • 1
@luke4539: Uchwyt na telefon(zamiast lampki na przód bo miejsca nie ma już xD), uchwyt na bidon(dzisiaj jeszcze jeden domontuje) i błotniki. Lampka przednia, tylna i dzwonek są domyślnie w zestawie(strasznie basic xD) wiec nie trzeba dokupywać.
  • Odpowiedz
  • 1
@luke4539: Ten za 59.99 kupiłem, metalowy, dokręcany śruba z boku i stabilny jest, miałem taki sam na mtb ale gumki zgubiłem to musiałem kupić nowy xD Ani razu telefon nawet się nie poruszył jak jechałem wczoraj
  • Odpowiedz