Wpis z mikrobloga

@Pawelex: W tym wypadku rozumiem, ze 3 to sypialnia? Wydaje mi się to rozsądniejsze niż połączenie 3 i 4 razem, gdzie wszystko byłoby „na wierzchu”
  • Odpowiedz
@pp93: oddzielna sypialnia zawsze jest ok, nawet żeby było miejsce tylko na łóżko i szafe ale czy część dzienna mierząca 14 m2 to nie przesada?
  • Odpowiedz
@Pawelex: Ja co prawda wynajmuję, ale popieram. Jak masz salon z aneksem, to nie wstawisz tam łóżka zwykle, bo dużo miejsca i nie wygląda. A jednak fajnie mieć porządne łóżko z dobrym materacem, a w salonie jakąś kanapę pod telewizor / dla gościa.
  • Odpowiedz
@Pawelex:
Na pewno jakiś kompromis w tej części trzeba wypracować. W takich małych mieszkaniach też bardziej się sprawdzają różne customowe meble żeby bardziej efektywnie wykorzystać powierzchnię.
  • Odpowiedz
@Pawelex: Myślę, ze przy 30 paru metrach z oddzielną sypialnią to stół i krzesła to górnolotne stwierdzenie. Na pewno trzeba w takim przypadku iść na kompromisy. Nieduża kuchnia, jakiś mały stół z dwoma krzesłami /coś na kształt wyspy oddzielającej kuchnię od części dziennej przy której można usiąść i coś zjeść, mała kanapa. U mnie salon z aneksem mają powierzchnię podobną do całego mieszkania, które wstawiłeś i też nie wcisnąłem wszystkiego tak
  • Odpowiedz