Wpis z mikrobloga

PORAŻKA AKCJI BARYŁKA KRWI. NIC NIE POTRAFIĄ. (,)
Nie wiem jak to ubrać w ładne słowa.
Dopiero co ogłosiliśmy harmonogram, wszystkie papiery potwierdzające akcję były skompletowane, zgody na postój, zgody na ekipę. taki fakap, taka porażka.


AKCJA WE WROCŁAWIU ODWOŁANA.

Poniżej, w komentarzu, macie pismo z WCKiK, które dotarło do nas kilka minut temu.

Miało być pięknie, kolorowo, muzycznie z racji bliskości na 3MAJÓWKĘ przy Hali Stulecia, a będzie nic.
Plakat, który przygotował @sorasill, przybrał szarawe barwy i smutno informuje o odwołanej akcji.
#barylkakrwi #barylka22 #krwiodawstwo #zalesie
BarylkaKrwi - PORAŻKA AKCJI BARYŁKA KRWI. NIC NIE POTRAFIĄ. (╯︵╰,)
Nie wiem jak to u...

źródło: comment_1651049640gP0mF9w5rkKrXoMYwaZ3Oq.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@BarylkaKrwi A ja już walizkę spakowałam...( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie da się przesunąć na inny najbliższy termin? Nie rezygnujcie, tylko postarajcie się o inną datę :)
Trzymam kciuki.
  • Odpowiedz
@6th_Sense: za dużo formalności. Niestety ale to już druga wersja tego wydarzenia we Wrocławiu, o ile nie trzecia. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że nie może się odbyć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@6th_Sense: na prawdę już nie ma sensu, nie wcisne czasowo już żadnej akcji. Siedzę nad tym zbyt długo żeby teraz jeszcze coś mieszać. Nie udało się - trudno. Najbliższy termin to byłby jakiś randomday za kilka msc, a założenia były inne. Mówi się trudno :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BarylkaKrwi: i ostatecznie czemu to się wysypało? Co to za przyczyny niezależne? Skąd takie abstynencje? Tylko długi weekend czy był jeszcze jakiś powód?

Z drugiej strony, no też trudno zabronić ludziom mieć weekend majowy.
  • Odpowiedz
@buczubuczu: Sprawa jest bardziej pogmatwana. Już w lutym załatwiany był termin. Dyrektor WCKiK wyraził zgodę i była gitara. Był też telefon do oddziału we Wrocławiu żeby ustalić, czy mamy dostępne kilka terminów. Już wtedy rzekomo nie było personelu, więc sytuacja nie jest taka świeża jakby się wydawało. Ale było też na tyle dużo czasu by jej zapobiec i niestety kierownik wrocławskiego oddziału odwołał akcję bo nie podołał.
  • Odpowiedz