Wpis z mikrobloga

Komputer bez backupu to jak poranek bez kawy...chaos i zgrzytanie zębów...

Zgarnij darmowy backup w chmurze Synology C2 na okres 1 roku i fajny gadżet od Synology.

Co, gdzie i jak?

1. Przetestuj od dzisiaj do następnego poniedziałku (02.05.2022) naszą chmurę C2 pod linkiem tutaj: https://sy.to/mztg9 - oczywiście bezpłatnie!
2. Opisz wrażenia z testowania w komentarzu pod tym postem do 04.05.2022
3. .... nie ma trzeciego podpunktu, bo zadanie jest tak proste, że nie ma potrzeby dalszego tłumaczenia ;)

Ogłoszenie trzech zwycięzców odbędzie się w piatek, 06.05.2022.
Wybierzemy najciekawsze komentarze i opublikujemy na naszej stronie tutaj: https://sy.to/o0usd

Tutaj prosimy o Waszą zgodę opublikowania wypowiedzi w wiadomości prywatnej przez konto wykop.pl, która jest warunkiem otrzymania nagrody!

Wasze opinie będą opublikowane anonimowo, pod loginem używanym na Wykopie.
Regulamin konkursu tutaj

#hosting #serwery #synology #ciekawostki #programowanie
Synology_Polska - Komputer bez backupu to jak poranek bez kawy...chaos i zgrzytanie z...

źródło: comment_1651046578th8Xpq3ycSBZzrCjh5pC6R.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@evilonep: a tak poza tym @wykop to ramu dołóżcie mój xiaomi ma więcej


@evilonep: @Synology_Polska Mój NAS do ZFSów ma w pytę ramu, działa na Sparcu, posiada 8x1Gbit ethernet, 4x SFP 8Git i stawiam na nim co chcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Memory: 254G phys mem, 242G free mem, 4096M total swap, 4096M free swap

Co mam na nim zainstalować, aby wypróbować?
  • Odpowiedz
Nie da się przetestować bez podawania danych karty, więc nawet nie chce mi się w to bawić...


@Swilk: Jak się nie da, jak tylko dlatego testuje że nie trzeba podpinać karty.
@Synology_Polska: Interfejs aplikacji i witryny dość minimalistyczny i fajnie. Brakuje mi możliwości ustawienia wykorzystania łącza. W podstawowej opcji też przydała by się możliwość wybrania konkretnych katalogów zamiast dysków. Ogólnie spoko, zobaczymy co pokaże czas, bo w tej
  • Odpowiedz
@Synology_Polska

Świetna sprawa ten backup w chmurze. Proste cztery kroki dzielą twoje dane przed przypadkowym usunięciem albo za szyfrowaniem.
Po pierwsze rejestrujesz konto i od razu wybierasz wymaganą przestrzeń. A że 30 dni korzystasz do woli to od razu zarezerwowałem dla siebie 2TB.
Później instalujesz klienta na swoim komputerze. Na swoim koncie w chmurze ustawiasz który dysk chcesz zabezpieczyć (tutaj brak języka polskiego może być istotną przeszkodą). Później w zależności od
  • Odpowiedz