Wpis z mikrobloga

podanie mniejszej kwoty niż propozycja janusza ma większy sens bo sie w----i że nie zdążył


@mirasKo-Kalwario: i tym samym tylko go utwierdzisz że dobrze robi. Wyżej masz dokładnie powiedziane jak i dlaczego się powinno robić ;)
  • Odpowiedz
@Pietter: ale gadasz głupoty xD Jakie proponowanie absurdalnej ceny? Pierwotna cena to 3600 zł więc propozycja 3000 zł jest całkiem niezła, nie wiem skąd w Was taka wiara że takich ludzi cokolwiek można nauczyć xD Właśnie pisze się że poszło za jeszcze mniej bo wtedy Janusz jeden z drugim ma ból d--y i się wkurza. Jakby nawet OP napisał że poszło za 3300 zł to myślisz że w głowie Janusza
  • Odpowiedz
ale gadasz głupoty xD Jakie proponowanie absurdalnej ceny? Pierwotna cena to 3600 zł więc propozycja 3000 zł


@Rst00: no przykład ze screena akurat średni, ale wszyscy wiemy ocb :) a Ty się naprodukowałeś jakbym CI ostatnią frytkę w mcdonaldzie zjadł xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DeusVolt: wystawiłem ostatnio starego gruza za 1000zl, miał jakieś swoje mankamenty, ale jeździł i miał ważne opłaty. Napisałem wyraźnie że cena nie podlega negocjacji, oczywiście s----------e umysłowe musiało się objawić, i typ napisał że daje 700 i zaraz będzie, napisałem że poszedł za 500
  • Odpowiedz
ale gadasz głupoty xD Jakie proponowanie absurdalnej ceny? Pierwotna cena to 3600 zł więc propozycja 3000 zł jest całkiem niezła,


@Rst00: no właśnie nie ogarniam. Rozumiem gdyby facet chciał dać 1500 albo "daj za darmo dla chorej curki" ale skoro zaproponował 3000 to pewnie był gotowy zapłacić całkiem sensowne 3200-3300

nie ogarniam co by szkodziło po prostu odpisać "mam już ofertę na 3300 - czekam jeszcze tydzień na 3600, jak
  • Odpowiedz