Wpis z mikrobloga

@Donobi: próbowałem kiedyś kuoic grę na, olx na ps5 i napisałem taka samą wiadomość do wszystkich co mieli ten tytuł że kupię za cenę o 20zl mniejszą niż wystawiona, jeden typ się zgodził i sprzedał, po tygodniu napisał inny co chyba nie mógł sprzedać że ok może mi sprzedać, na co odpisałem że kupiłem już 60zl taniej niż on sprzedaje typ aż się zapowietrzył xD
Cool story bro
Nic nie nauczy, a tak to się Janusz trochę #!$%@? przynajmniej, że taka okazja go ominęła ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Donobi: no właśnie gówno prawda, jak coś wystawiasz za 3500, a ktoś proponuje 3000, to mówisz że poszlo za 3100. Wtedy taki Janusz będzie myslal, że jakby dał trochę więcej to może by kupił. A jak mówisz że poszlo za 2500 to tylko Janusza utwierdzasz w przekonaniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VanDahl: @bardzospokojnyczlowiek: błąd logiczny, skoro już poszło, to co by fało zaoferowanie większej kwoty? Idąc tym tokiem rozumowania gdybyby napisał kupię 3629 i dostał odpowiedź że poszlo, to znaczy że powinien profilaktycznie zaoferować jeszcze większą kwotę niż było w ogłoszeniu? XD bezbek jak #!$%@? takie pisanie wg. waszego sposobu