Wpis z mikrobloga

Witam

Czy możecie mi pomóc w wyborze dobrego robota kuchennego dla moich starszych? Szukam czegoś co zetrze na miazgę warzywa do przetworów czy ziemniaki na placki ziemniaczane. Najbardziej zależy mi na czymś co zetrze twarde korzenie chrzanu na papkę do ćwikły.
Jeśli jest taki wielofunkcyjny, który ogarnie wszystko to super.
Natomiast jeśli do twardych korzeni jak np. chrzan są osobne urządzenia to na takich zależy mi najbardziej.
W sieciówkach nie pytam bo ufam tylko weteranom z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Da się zamknąć w budżecie do 1500-2000zl?
Dzięki z góry.

#robotplanetarny #robotkuchenny #agd #kuchnia #allegro #maleagd #gotujzwykopem
  • 12
  • Odpowiedz
@Dobrowoj ogólnie jest pełno różnych przystawek do niego, ja dwa lata temu kupiłem za 1600 zł w wersji z dużym blenderem szklanym, przystawka do mielenia mięsa i robienia kiełbasy, do tarcia warzyw(ziemniaki itd) no i standardowo ubijaczka, hak do ciasta i hak w kształcie "k" do ciasta kruchego
  • Odpowiedz
@Dobrowoj: Ja do tarcia chrzanu używałem maszynkę Zelmera z przystawką do szatkowania warzyw - powiem szczerze, że słychać, że jest dociążona ale dawała radę ;) Tylko nie radzę zaglądać do środka w trakcie tarcia i po tarciu - łzy same będą lecieć strumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nieprawda. Obczaj mikser na tym filmie, to zelmer 600w i chrzan:


@arinkao: Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym mikserze? Bo na filmie powiedziano tylko, że to maszyna xD

@MgrMarecki: Coś jak na filmiku powyżej? Mógłbyś powiedzieć jakich parametrów powinienem szukać?
  • Odpowiedz
@arinkao: @MgrMarecki: @snnop93: @sailor_73: @Qullion: Dzięki za odpowiedź w temacie i nakierowanie. Na chwilę obecną myślę zakupić litewska maszynkę do tarcia - ciorka MIGIRIS model BETM-1 albo jakiś nowszy. Ma takie ostrza jak zwykła tarka ręczna. Jedna z opinii jest o dobrym tarciu chrzanu więc zaryzykuję. Piszę to jakby ktoś w przyszłości też szukał. Pozdrawiam

https://www.sklep-masarski.pl/httpswwwsklep-masarskiplmaszynka-do-tarcia-ziemniakow-oraz-warzyw-litewska-ciorka-migiris-p-24-r-7.html
Dobrowoj - @arinkao: @MgrMarecki: @snnop93: @sailor_73: @Qullion: Dzięki za odpowiedź...

źródło: comment_16510701760DS0aaMA3kz3Hd2dgc1m7w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz