Wpis z mikrobloga

@Arbuz29: zobaczyłem jego story i to jest przecież ochroniarz który był ochroniarzem u tego Simona który okazał się mega złodziejem i oszukał wiele kobiet na wiele tysięcy złotych i nawet zrobili dokument o tym na Netflixie a ten Simon siedzi w pierdlu teraz także Amadi chyba pcha się do otworka jak zatrudnia taką osobę xD
@WernHeisen: w co się pcha? Co ty tam zielonka szczekasz? Zatrudnił sobie ochroniarza i tyle w temacie a ty szukasz drugiego dna którego nie ma , gościowi nic nie przyklepali a wyglądem straszy i raczej o to chodzi
@Arbuz29: nikt o zdrowym umyśle nie zatrudnia ochroniarza który został oskarżony o współudział w sprawie tego słynnego Simona. Może Ty lubisz ludzi ze "szarej strefy" ale jak jesteś osobą publiczną to raczej bardziej zaszkodzi ferrariemu ten "colab" niż pomoże ale kto wie... polacy mają niestety bardzo słabą pamięć ¯\_(ツ)_/¯
@Arbuz29: okej, SIEDZIAŁ a czy nadal siedzi to nie wiem bo nie interesuje mnie życie oszustów, ale jak widać ciebie interesują także nie wiem czy to rzecz którą warto się chwalić ( )