Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#zalesie #gorzkiezale

Ale bym tak chciał poużywać sobie #sailfish na telefonie, ale taki pełnoprawny, ze wsparciem dla aplikacji na #android. Dla mojego telefonu co prawda jest dostępny przeportowany ROM, jednak bez możliwości instalacji .apk, a używanie takiego OS troszkę mija się z celem. Żeby chociaż Storeman miał bogatszy wybór aplikacji, żeby dało się przynajmniej jechać na zamiennikach, ale nie...
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AZ-5: Widziałem kiedyś na forach przewijające się instrukcje uruchomienia tego wsparcia na nieoficjalnych portach systemu, ale nie wiem, jak to wygląda obecnie. Były to jednak porty na konkretny model urządzenia, ewentualnie na kilka "bliźniaczych" modeli. Ale to jednak piractwo.

Ewentualnie słyszałem jeszcze o Anbox, ale nie wiem, czy działa na każdym urządzeniu i na ile stabilnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mp107: kiedyś Anbox obił mi się o oczy gdy dość sporo czytałem o Sailfishu. Był czas, że używałem takiego wykastrowanego OS-a, ale po trzech dniach wymiękłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę szkoda, bo system bardzo przypadł mi do gustu, obsługa gestami była przyjemna a i sam interfejs ciekawie przemyślany (zwłaszcza coś w rodzaju motywów, to się chyba nazywało "atmosfery").