Wpis z mikrobloga

1418 + 1 = 1419

Tytuł: November 9
Autor: Colleen Hoover
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Ocena: ★★★★★
ISBN: 9788375151435
Tłumacz: Piotr Grzegorzewski
Wydawnictwo: Otwarte
Liczba stron: 336
9 listopada to data, która zaważyła na losach Fallon i Bena. Tego dnia spotkali się przypadkiem i od tej chwili zaczynają tworzyć dwie historie: jedna to ich życie, drugą pisze Ben zauroczony swoją nową muzą. Choć los postanawia ich rozdzielić, to wzajemna fascynacja jest na tyle silna, że nie może pokonać jej ani czas, ani odległość. Co roku 9 listopada rozpoczyna kolejny rozdział historii - tej realnej i tej fikcyjnej. Gdy nieubłaganie zbliża się koniec powieści, szczęśliwe zakończenie wydaje się jedynie mrzonką, bo historia na papierze zaczyna różnić się od tej, w którą wierzy Fallon…


Książkę poleciła na tagu @karolinana za co dziękuję, bo potrzebowałam lektury łatwiej, prostej i przyjemnej a ta książka taka jest.

Historia z początku jest jak z bajki - absurdalna i wręcz dziwna. Dopiero po czasie poznajemy szerszy obraz sytuacji. Czytając ma się uczucie, że gdzieś to już wszystko było, w amerykańskich filmach dla nastolatków, w innych książkach. Fabuła nie jest świeża, ale autorka ma lekkie pióro i książkę dobrze się czyta, jeśli nie ma się wobec niej większych wymagań.

Pozycja w sam raz na wieczorny relaks :)

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #czytajzwykopem #ksiazki #literaturaobyczajowabookmeter #romansbookmeter
rassvet - 1418 + 1 = 1419

Tytuł: November 9
Autor: Colleen Hoover
Gatunek: literatur...

źródło: comment_1650994110izghuMTOcl7z0lwpaWZlXP.jpg

Pobierz
  • 5
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★ (5.5 / 10) (2 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-05-01 00:00 tag z historią podsumowań »
Kategoria książki: literatura obyczajowa, erotyczna
Liczba stron książki: 336

Ostatnie recenzje tej książki:
1\. 2022-04-19 - Użytkownik karolinana ocenił na: ★★★★★★ (6.0 / 10) - Wpis »
... zobacz resztę fragmentów recenzji (1) na: upolujksiazke.pl

Podobne książki:
@rassvet: > gdzieś to już wszystko było, w amerykańskich filmach dla nastolatków, w innych książkach

O to to, trafne spostrzeżenie, ta książka to rzeczywiście niekończące się dejavu.

I tu chciałam jakoś zakończyć swój komentarz i telefon podpowiada mi słowo 'Pozdrawiam', a więc pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rassvet: w ogóle to cos jest nie tak z Twoim kontem (alno moim) bo jak wchodzę przez powiadomienia we wpis, to wyświetla że takiego nie ma, muszę wchodzić przez twoje konto, ale i tak z apki nie mogłam skomentować, więc skomentowalam z przeglądarki, ale widzę że np cytaty nie działają ¯\_(ツ)_/¯